POLECAMY

DVD Scooby Doo! Wehikuł tajemnic

Scooby Doo zabiera nas w straszną podróż w wehikule tajemnic.
DVD Scooby Doo! Wehikuł tajemnic fot. serwis prasowy
Nowe przygody Scooby-Doo i Tajemniczej Spółki to godziny rozrywki dla całej rodziny!

Kiedy Brygada wyrusza w drogę, trafia na zagadki, gdziekolwiek się pojawi. Gdy Zielone Straszydło, czyli wehikuł widmo nagle ożywa, zabiera przyjaciół na spotkanie ze swoimi pierwszymi właścicielami, Tajemniczymi Smykami.
Jakby mało było im wrażeń, Brygada Detektywów prowadzi śledztwo w starym wiejskim domu, gdzie trafia na upiorny statek kosmiczny i Świrusa z kosmosu!
W drodze na rajd samochodowy van zostaje uszkodzony i przyjaciele musza zatrzymać się w przerażającym miasteczku, gdzie spotykają Szybkiego Buggy’ego i jego ekipę. Teraz wszyscy muszą pomóc w rozwiązaniu zagadki Tajemniczego wiatru w Winonie – albo utkną tam na dobre.
 
Ta przygoda nie może cię ominąć
Scooby-Doo. Żółty dog niemiecki, tchórzliwy i łakomy. Najbardziej rozpoznawalny psi detektyw! Przez 43 lata (premiera w 1969 roku na antenie stacji CBS) zaskarbił sobie sympatię Josepha Barbera i Williama Hanna, i milionów dzieci na całym świecie! Wraz z Daphne, Fredem, Velmą i Kudłatym powracają na DVD!

Jak zawsze animowanym postaciom głosów jak zwykle udzielili  w wersji orygonalnej Frank Welker, Matthew Lillard, Grey DeLisle i Mindy Cohn. W polskiej wersji językowej udział wzięli doskonale znani Jacek Bończyk, Ryszard Olesiński, Agata Gawrońska-Bauman, Beata Jankowska-Tzimas i Jacek Kopczyński.

Wydanie DVD:
Ponad 80 minut strasznej zabawy! Znakomity polski dubbing!
Odcinki:
  • Zielone Straszydło, czyli wehikuł widmo
  • Świrus z kosmosu
  • Tajemniczy wiatr w Winonie
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)