POLECAMY

Bajki na jesień

Do wygrania w konkursie najnowsze pozycje wydawnicze Naszej Księgarni "Bajki na dłuższą metę" i "Miś Uszatek".
bajki1.gifDo wygrania w konkursie najnowsze pozycje wydawnicze Naszej Księgarni "Bajki na dłuższą metę" i "Miś Uszatek".


Bajki na dłuższą metę
Niezwykłe bajki, których bohaterami są m.in.: Kurczak na Zupę, Frak z Dużym Stażem, Pachnący Groszek, Podróżujący Uśmiech, Futerko z Hipopotama, Sekator Ogrodowy czy Smycz dla Psa. W klasycznej już formie kryją się opowieści bardzo nowatorskie, zupełnie inne, niż te, do których przyzwyczajone są dzieci – z księżniczkami, świniopasami i biednymi Kopciuszkami.

Sam Eugen Kluev jest jednym z najbardziej oryginalnych współczesnych autorów rosyjskich. Mieszka w Danii, gdzie został zaproszony jako "spadkobierca" H. CH. Andersena. Znany jest czytelnikom Anglii, Austrii, Stanów Zjednoczonych, Niemiec. Poeta, prozaik, pamflecista, a także artysta. Sporo podróżuje, uczestniczy w promocji książek. Jego bajki są przeznaczone dla czytelników w każdym wieku.

Eugen Kluev, Bajki na dłuższą metę, ilustracje Agnieszka Żelewska, Nasza Księgarnia, Warszawa 2006


Miś Uszatek
Zbiór bajek o znanym i lubianym misiu z oklapniętym uszkiem. Przygody Misia Uszatka już od ponad 40 lat bawią i wzruszają dzieci na całym świecie. Piękne kolorowe ilustracje są dziełem Zbigniewa Rychlickiego, laureata prestiżowej międzynarodowej nagrody – Złotego Medalu im. H. Ch. Andersena.

Czesław Janczarski, Miś Uszatek, ilustracje Zbigniew Rychlicki, Nasza Księgarnia, Warszawa 2006


Uwaga! Uwaga! Uwaga!

Konkurs zakończony. Nagrody otrzymują:

1. Anna Głuszek, Włocławek

2. Piotr Zadra, Bieliny

3. Tomasz Krzywy, Jabłonna

4. Sławomir Cichoński, Toszek

5.  Anna Fochtman, Sosnowiec

6.  Justyna Młynek, Rumia-Janowo

7. Paulina Plata, Olszana

8. Łukasz Szelągowski, Wrocław

9. Ola Tolek, Jasło

10. Karolina Mak, Darłowo
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)