POLECAMY

Bajka Egipskie psiaki na DVD

Najnowsza przygoda z gadającymi szczeniakami już na DVD
Bajka Egipskie psiaki na DVD fot. serwis prasowy
Przygotuj się na kolejną niesamowitą wyprawę z Buddym i resztą psiej paczki! „Egipskie psiaki” to nowa pełnometrażowa przygoda ze studia Disneya dla całej rodziny.

Tym razem w poszukiwaniu skarbów gadające szczeniaczki przekopią prawie pół Egiptu! Niesforna psia paczka wyrusza do tajemniczego Egiptu w poszukiwaniu największego skarbu znanego zwierzętom. Ale nie tylko Buddy i spółka pragną zdobyć legendarny klejnot... Niebezpieczeństwo czai się za każdą piramidą, podczas gdy podstępny kot knuje kolejne intrygi, aby dostać magiczny kamień w swoje łapska. Jeśli mu się to uda, zyska moc, dzięki której oczyści planetę ze wszystkich psów! Psiaki będą musiały stawić czoła przebiegłemu wrogowi, uniknąć wielu pułapek, rozwiązać mnóstwo zagadek i dostać się do tajemniczego grobowca... Na szczęście pomogą im w tym nowi, egzotyczni przyjaciele: uroczy mały wielbłąd i niesforna małpka. To będzie najbardziej ekscytująca i pełna wyzwań przygoda w życiu psich zawadiaków!

„Egipskie psiaki” to zwariowana i pełna merdania ogonami opowieść o potędze przyjaźni, która wzruszy i rozśmieszy całą twoją rodzinę, a przezabawne materiały dodatkowe poprawią ci humor nawet w najbardziej pieskie popołudnie!

„Egipskie psiaki” dostępne są na DVD od 3 lutego w cenie 54,99 zł. W serii PSIAKI ukazały się: „Kudłate psiaki”, „Kosmiczne psiaki”, „Przyjaciel św. Mikołaja”, „Świąteczne psiaki”, „Strachy na psiaki” oraz „Śnieżny zaprzęg”.

Materiały dodatkowe:
- Z wizytą u Kola
- Teledysk „Roam” w wykonaniu Caroline Sunshine, Kentona Duty i Adama Irigoyena
- Odkryj Blu-ray™ z Timonem i PumbąSpecyfikacja filmu:
Czas: 89 min
Obraz: 16:9 widescreen
Dźwięk: polski dubbing, angielski
Napisy: polskie, angielskie
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/6 lat temu
cuż nuda heheheheheheheheheheheheheheheheheehheehhhehhe