POLECAMY

Nowa odsłona serwisu babyonline.pl!

15 stycznia ruszyła zupełnie nowa odsłona serwisu Babyonline.pl. Zobacz, jak się teraz prezentuje!

Co uległo zmianom w serwisie babyonline.pl?

Nowe Babyonline.pl bazuje na eksperckich treściach - oferuje użytkownikom bogatą i różnorodną bazę materiałów dla rodziców. Aż 23 ekspertów - lekarzy i specjalistów, m.in. z Instytutu Matki i Dziecka - czuwa nad jakością i wiarygodnością publikowanych porad.

Uzupełnieniem artykułów są atrakcyjne galerie zdjęciowe oraz materiały multimedialne (w tym ponad 300 materiałów video). Ponadto użytkownicy mogą skorzystać z praktycznych, spersonalizowanych narzędzi. Wśród nich znalazły się m.in. specjalny kalendarz ciąży, szczegółowe kalendarze rozwoju dziecka wraz z newsletterami, kalendarz dni płodnych, kalkulator ciąży i terminu porodu, baza imion i wiele innych.Nowy serwis jest przejrzysty i estetyczny wizualnie, prezentuje się w błękitnych kolorach, zmieniono również logotyp. Layout jest nowoczesny, prosty i czytelny. Serwis ma nowy intuicyjny układ stron - użytkownik ma pod ręką wszystkie najważniejsze tematy 
i zagadnienia.

Uporządkowane menu główne, szczegółowa nawigacja boczna oraz logiczny układ strony ułatwiają poruszanie się po serwisie. Rodzice znajdą w serwisie wyczerpujące odpowiedzi na każdy temat, zarówno na ogólnym jak na szczegółowym poziomie.

Tworząc nowe Babyonline chcieliśmy wyjść naprzeciw potrzebom rodziców, którzy szukają wiarygodnych i sprawdzonych przez ekspertów porad. Nowe Babyonline ma zapewnić rodzicom komplet potrzebnej wiedzy zaprezentowanej w nowoczesny i bardzo przystępny sposób.
– komentuje zmiany Karolina Stępczyńska, dyrektor działu on-line Edipresse Polska SA.

Za relaunch serwisu odpowiada Beata Zawistowska, zastępca dyrektora działu on-line Edipresse Polska SA.

napisane na podstawie informacji prasowej Edipresse Polska S.A.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)