POLECAMY

"Auta 1" i "Auta 2" - niesamowite bajki dla dzieci!

Bajki dla całej rodziny!
"Auta 1" i "Auta 2" - niesamowite bajki dla dzieci! fot. Serwis prasowy
Wraz z magazynem "Mamo to ja" możemy nabyć bajki dla dzieci "Auta 1" oraz "Auta 2" na DVD. Motywem przewodnim są wyścigi samochodowe, którym towarzyszą wielkie emocje. Przeczyta recenzję bajek dla dzieci!

Bajka Auta 1 - recenzja

Zygzak McQueen jest młodym i ambitnym samochodem wyścigowym, który marzy o olśniewających sukcesach i przygotowuje się do startu w wielkim wyścigu o Mistrzostwo Złotego Tłoka w Kalifornii. Zamiast na trasę wyścigu, trafia jednak do pustynnego miasteczka Chłodnica Górska przy autostradzie 66 i szybko poznaje jego ekscentrycznych mieszkańców. Są wśród nich: Sally - Porsche 2002, Wójt Hudson - stary samochód o tajemniczej przeszłości oraz Złomek, zardzewiała ciężarówka holownicza. W grupie nowych przyjaciół McQueen przekonuje się, że są w życiu ważniejsze rzeczy, niż dążenie do sukcesu za wszelką cenę oraz zdobywanie kolejnych pucharów.

Bajka Auta 2 - recenzja

Druga część wielkiego hitu z 2006 roku. Samochód wyścigowy Zygzak McQueen po raz kolejny weźmie udział w wielkim wyścigu. Tym razem wyścig będzie obejmował trasę w Japonii, Austrii, Włoszech, Francji oraz Wielkiej Brytanii, jednak Zygzak wraz z swoim wiernym towarzyszem Złomkiem zostanie wplątany w między narodową intrygę szpiegowską.

 

Więcej dla tych najmłodszych:


SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)