Anita Jancia

Anita Jancia

I jej toskańska metamorfoza...
/ 12.10.2007 10:40
Anita Jancia

Znana z serialu "M jak miłość" Anita Jancia niedawno wybrała się do Toskanii. Wraz z grupą znajomych zwiedzała włoskie miasteczka, odkrywała smaki najlepszych winnych szczepów i podziwiała krajobrazy.

Do kraju wróciła odmieniona - dosłownie i w przenośni. Z Polski wyjeżdżała z awangardową krótką fryzurką z grzywką, a wróciła z długimi do pasa włosami. Skąd taka zmiana? Czyżby wpływ włoskiej mody? "Musiałam przedłużyć włosy do serialu "Niania", gdzie wystąpię w jednym z odcinków. Zagram rolę, którą w amerykańskiej wersji gra Pamela Anderson. Pomyślałam, że moja nowoczesna fryzura w ogóle do tej roli nie pasuje. Dlatego więc po raz pierwszy w życiu zdecydowałam się na przedłużenie włosów" - zdradza szczegóły metamorfozy Anita.

Aktorka skorzystała z okazji, ponieważ jednym ze sponsorów wyjazdu do Włoch była firma Jean Louis David, której styliści zabrali ze sobą do Toskanii cały potrzebny do zmiany fryzury ekwipunek. Po zmianie fryzury aktorka usłyszała tak wiele komplementów ze strony włoskich mężczyzn i polskich przyjaciół, że być może długie włosy pozostaną na jej głowie przez dłuższy czas.