Złe samopoczucie wieczorem-ciąża?

Ostatnią miesiączkę miałam 9. lutego do dnia dzisiejszego się kolejna nie pojawiła. Jakiś czas temu strasznie bolał mnie lewy jajnik tak, że z ledwością mogłam się poruszyć.
/ 27.02.2007 11:10

Złe samopoczucie wieczorem-ciąża?

Ostatnią miesiączkę miałam 9. lutego do dnia dzisiejszego się kolejna nie pojawiła. Jakiś czas temu strasznie bolał mnie lewy jajnik tak, że z ledwością mogłam się poruszyć. Następnie źle się czułam, ale nie rano tylko wieczorami albo popołudniu. Zaczęłam się stresować, że mogę być w ciąży więc zrobiłam test, który wyszedł negatywnie. Odpuściłam sobie i czekałam na okres, ale nadal go nie ma. Do tego zaczęły mnie swędzieć sutki i boleć piersi a od kilku dni boli
mnie dół brzucha jak na okres ale to tylko przez chwilę i dalej nic. Dodam, że okres zawsze mi się spóźniał, ale były to tylko 3- 4 dni, a dziś mija 16 dzień od jego braku :(. Nie wiem co mam robić? Czy czekać spokojnie? Czy zrobić kolejny test?

Zosia

Można powtórzyć domowy test ciążowy. Jeśli da wynik negatywny cierpliwie poczekać na miesiączkę. Gdyby jednak jej brak się utrzymywał należy udać się do ginekologa. Objawy przedstawione przez panią mogą zwiastować zbliżającą się miesiączkę nie koniecznie muszą oznaczać ciążę.

Pozdrawiam serdecznie

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/24.03.2007 23:41
Zachęcam Wszystkich do głosowania na hasło,,NIE TYLKO DLA MAŁP!!!!,, oraz ,,Zdrowie możesz kupic,,i wiele,wiele innych autorstwa BD.Tym którm spodobają się moje-dziękuję,tym co nie-polecam inne.POZDRAWIAM WSZYSTKICH!!