POLECAMY

Złe samopoczucie przed porodem

Jestem w 38 tygodniu ciąży i od kilku dni czuję się raczej kiepsko. Bolą mnie plecy w okolicy lędźwiowej.

Złe samopoczucie przed porodem

Jestem w 38 tygodniu ciąży i od kilku dni czuję się raczej kiepsko. Bolą mnie plecy w okolicy lędźwiowej. Chodzę senna i jest mi raczej często niedobrze. Macica poszła w dół parę dni temu, ale nie odczuwam skurczów Braxtona-Hicksa. Wcześniej też raczej sporadycznie je odczuwałam. Co to może oznaczać?

Małgosia

Biorąc pod uwagę czas trwania ciąży, można uznać że zbliża się poród. Świadczy o tym obniżenie się dna macicy oraz ból pleców. Kiedy dno macicy wyczuwalne jest niżej (najczęściej na kilka dni lub kilka tygodni przed porodem) oznacza to, że głowa płodu wstawia się do kanału rodnego. Skurcze Braxtona-Hicksa mogą się nasilić na kilka dni przed porodem. Objawy, które u pani występują to symptomy zbliżającego się porodu. Powodzenia w sali porodowej:).

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/6 lat temu
Dziś zaczął się mój 41 tydzień ciąży, od dwóch tygodni czuje się źle wczoraj rano zaczął odchodzić mi czop jest to moja 1 ciąża. Zgłosiłam to dla lekarza w szpitalu po badaniu ktg powiedział że nic się nie dzieje i odesłał mnie do domu boli mnie brzuch a wogóle nie rysuje skurczy.