POLECAMY

Za mała ciąża?

Martwi mnie, bo jestem w 10/11 tygodniu ciąży i lekarz twierdzi, że ciąża jest za mała o tydzień czasu.
Za mała ciąża

Martwi mnie, bo jestem w 10/11 tygodniu ciąży i lekarz twierdzi, że ciąża jest za mała o tydzień czasu - martwi mnie to, nie wiem, czy mogłam się pomylić co do daty okresu i z tego tak wychodzi, czy to już na usg widać, że jest coś nie tak z płodem??

 

Monia


Lekarz wykonując usg, jest w stanie ocenić wymiary płodu, tętno płodu i na podstawie tych obserwacji może stwierdzić, czy wielkość płodu odpowiada danemu tygodniowi ciąży. Proszę troszkę zaufać lekarzowi i nie martwić się na zapas :).

 

Pozdrawiam serdecznie

Celina Fręczko, położna

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (5)
/3 lata temu
moze byc ciaza obumarła u mnie tak było lepiej sprawdzic
/8 lat temu
Miałam ten sam problem do ok. 34 tyg. ciąży, ale teraz jest już 36 i lekarze twierdzą, że jest wręcz rozwinięte na 38 - 39 tydzień. Nie ma się czym martwić, bo może to przynieść odwrotne rezultaty niż by pani chciała. A nawet zagrozić dla płodu. Pozdrawiam
/10 lat temu
Witam , Chciałam się zapytać o te tygodnie mam podobny problem , tylko jestem w 30 tygodniu ciąży według mojego prowadzącego a na badaniach 3d inny lekarz zapewnił mnie iż jest to 28 tydz. i nie wiem teraz w którym tak naprawde tygodniu jestem .Ponadto z robionych usg wychodzą 3 te same terminy porodu( w tym 3d-3lipca) a u mojego lekarza prowadzącego 22 czerwca:/ nie wiem czy może mój lekarz ma lewe usg? byłabym wdzięczna za odpowiedz:) pozdrawiam R.
POKAŻ KOMENTARZE (2)