POLECAMY

Wzmożony apetyt, zawroty głowy - wczesna ciąża

Mam 19 lat.. okres spóźnia mi się już 4 dni... ciągle boli mnie brzuch jak podczas okresu...
Wzmożony apetyt, zawroty głowy - wczesna ciąża 

Mam 19 lat.. okres spóźnia mi się już 4 dni... ciągle boli mnie brzuch jak podczas okresu... teraz już trochę mniej bo planowo okres powinien mi się już kończyć... mam też częste zawroty głowy i zauważyłam wydzielinę z pochwy. Wczoraj była bardziej biała i taka ciągnąca, a dziś już bardziej żółta... mam też problemy z apetytem bo raz mogłabym ciągle coś jeść a innym razem nawet cały dzień mogłabym nic nie jeść... Czy to może być ciąża?? Dodam, że wczoraj zrobiłam test i wyszedł negatywny.

Maleńka
Symptomami dokonanego zapłodnienia, pojawiającymi się na początku ciąży mogą być: poranne nudności, czasem połączone z wymiotami lub zgagą, częste oddawanie moczu spowodowane parciem na pęcherz, zmęczenie i wzmożona senność, zawroty głowy, wrażliwość na zapachy a także obecność zwiększonej wydzieliny z pochwy. Proszę powtórzyć test ciążowy za kilka dni. Czasami strach przed ciążą sprawia, że kobiety „odczuwają” wszystkie objawy wczesnej ciąży (pomimo jej braku).

Pozdrawiam serdecznie
Celina Fręczko, położna


SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/8 lat temu
Witam!Mam od pewnego wzmozony apetyt i zawroty glowy. Znam oznaki ciazy bo mam juz dwoje dzieci ale mozliwe ze teraz moga byc inne?Powinam juz dostac okres a go niemam.Dodam rowniez ze niemam mdlosci,zgagi oraz wrazliwosci na zapachy.
/9 lat temu
bedzie dobrze nie bój się