Współżyłam w dni płodne - test negatywny

Mam regularne miesiączki cykle trwają 28 dni. 20.12 powinnam dostać okres. Kochaliśmy się z mężem od 1.12- 06.12. 20.12 w południe zrobiłam test i wyszedł negatywny.
/ 21.12.2011 11:37

Współżyłam w dni płodne - test negatywny

Mam regularne miesiączki cykle trwają 28 dni. 20.12 powinnam dostać okres. Kochaliśmy się z mężem od 1.12- 06.12. 20.12 w południe zrobiłam test i wyszedł negatywny. Czy pora dnia ma wpływ na wynik i czy może jest jeszcze za wcześnie? Nie czuję się tak jak co miesiąc przed okresem. Przeciwnie mam bardzo czułe sutki, częściej oddaję mocz a parę dni po owulacji czułam bóle w podbrzuszu - kłucie w jajniku i bóle krzyża. 4 dni przed okresem wszystko przeszło, piersi zrobiły się większe i czułe na dotyk. Czuję większy nacisk na pęcherz moczowy. Wizytę mam dopiero 28.12, a tak bym chciała coś więcej wiedzieć przed świętami. Kiedy mogę powtórzyć test? Może zrobić test z krwi? Kilka miesięcy temu robiłam cytologię i badania. Wyszło wszystko ok.

Wioleta

Kalkulator dni płodnych - oblicz!

Według producenta test ciążowy powinien wykryć ciążę już w dniu spodziewanej miesiączki. Jak wiemy w praktyce nie zawsze tak jest. Ma to związek z tym, że czasami poziom Hcg w moczu jest jeszcze zbyt niski w tym dniu. Domowy test ciążowy zaleca się wykonać z próbki porannego moczu. Objawy, które pani podaje to subiektywne objawy ciąży nie pewne. Częste oddawanie moczu w ciąży zwykle występuje 6-8 tygodni po zapłodnieniu. Oczywiście życzę by wszystkie odczuwane objawy okazały się ciążowymi. Proponuję za kilka dni powtórzyć domowy test ciążowy. W przypadku negatywnego wyniku i braku miesiączki może pani wykonać badanie krwi (wynik 100% pewny po 7-10 dniach od zapłodnienia).

Pozdrawiam serdecznie