Stres a temepartura ciała

Nie wiem co mam robić. Uprawiałam seks z chłopakiem w pierwszym dniu po miesiączce. Źle założył prezerwatywę, zmienił ją po czym umieścił członka w pochwie.

Stres a temperatura ciała

Nie wiem co mam robić. Uprawiałam seks z chłopakiem w pierwszym dniu po miesiączce. Źle założył prezerwatywę, zmienił ją po czym umieścił członka w pochwie. To trwało bardzo krótko, doszło do wytrysku ale nie we mnie. Po około 2 tygodniach zaczęły boleć mnie piersi. Niedawno doszło do zawrotów głowy i mdłości przez bardzo silne stresy. Myślę, że jest to objawem nerwicy. Wczoraj dostałam okres ale temperatura nie spadła i w pochwie wynosi 37,4. Bardzo się boję. Czy to, że temperatura nie spadła może być wywołane silnym stresem? Czy może ona spaść dopiero po kilku dniach miesiączki? Dodam, że mam bardzo nieregularne cykle. W dzień w którym wystąpiło krwawienie robiłam test i wynik wyszedł negatywny. Robiłam go z pierwszego moczu rano, ale po lekkim posiłku.

Kasia

Mało prawdopodobne by współżycie w tym czasie doprowadziło do poczęcia. Dodatkowo test dał wynik negatywny (jeśli był wykonany po 15-17 dniach od stosunku - można uznać go za wiarygodny) i pojawiła się miesiączka. Zawroty głowy, mdłości nie występują tylko w ciąży. Silna obawa przed ciążą też może je wywołać. Na temperaturę ciała wpływ ma wiele czynników np. przeziębienie, przemęczenie, wysiłek fizyczny, stres dlatego by oceniać cykl na podstawie pomiarów temperatury należy czynić obserwacje przez co najmniej kilka miesięcy. Utrzymywanie się podwyższonej temperatury może świadczyć o ciąży. Jednak jest to tylko jeden i niezbyt dokładny wskaźnik. Myślę, że w pani przypadku podwyższona temperatura nie jest wynikiem ciąży.

Pozdrawiam serdecznie

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)