POLECAMY

Objawy wczesnej ciąży

Jestem w 6 tygodniu ciąży. Trzy dni temu miałam robione USG dopochwowe. Następnego dnia miałam brązowe plamienia (kilka kropli).
Objawy wczesnej ciąży

Jestem w 6 tygodniu ciąży. Trzy dni temu miałam robione USG dopochwowe. Następnego dnia miałam brązowe plamienia (kilka kropli). Następne dni już bardzo blade beżowe plamienie tylko jak się podcieram. Czy to normalne? Czy w czasie ciąży czuje się ucisk w krzyżu? Czy piersi mogą boleć jednego dnia a potem przestać i tak na przemian? Od którego tygodnia mogą zacząć się nudności?

Agnieszka
Czasami po badaniu ginekologicznym wewnętrznym, po usg dopochwowym lub po stosunku może wystąpić niewielkie plamienie. Jednak, każde plamienie jeśli się utrzymuje warto skonsultować z ginekologiem. Jeśli u pani nadal występuje plamienie proszę udać się do ginekologa. Z bólem piersi w czasie ciąży u różnych kobiet bywa różnie – jedne panie narzekają na ciągły ból, inne na różne nasilenie bólu itd. wynika z tego, że bóle piersi mogą też występować co jakiś czas. Podobnie sprawa ma się z nudnościami – u jednych zaczynają się już na samym początku ciąży, u innych w piątym tygodniu, a u wielu kobiet nie ma ich wcale. Silny ucisk w okolicy krzyżowej we wczesnej ciąży zawsze warto skonsultować z lekarzem.

Pozdrawiam serdecznie
Celina Fręczko, położna


SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)