POLECAMY

Niezauważona ciąża 15tygodniowa?

Od 9 maja nie mam miesiączki. Nigdy nie współżyłam, ale kilka razy pozwoliłam sobie na peeting. Nie przypominam sobie, aby nasienie mojego chłopaka miało możliwość dostania się w okolice rozrodcze, ale może przez jakiś przypadek.

Niezauważona ciąża 15tygodniowa?

Od 9 maja nie mam miesiączki. Nigdy nie współżyłam, ale kilka razy pozwoliłam sobie na peeting. Nie przypominam sobie, aby nasienie mojego chłopaka miało możliwość dostania się w okolice rozrodcze, ale może przez jakiś przypadek. Nie rozumiem skąd ten brak okresu. Przyczyną może być ogromny stres związany z maturą i rekrutacją na studia. Dodam, że oddawałam krew( m.in tuż po maturze, kiedy miałam osłabiony organizm) oraz jestem po
diecie-schudłam około 15 kg około rok temu i mój okres był bardzo nieregularny od ostatnich 8 miesięcy. Boję się jednak, że mogę być w ciąży. Proszę o pomoc. Czy ciążę powinno być już widać?

Anulka

Już pani sama opisała kilka możliwości, które mogą być przyczyną braku miesiączki- stres, odchudzanie. Gdyby doszło do poczęcia byłaby to około 15 tygodniowa ciąża..Myślę, że miałaby pani objawy ciążowe np. częste oddawanie moczu, tkliwośc piersi itd.  Nie ma co gdybać, ponieważ od 9 maja upłynęło sporo czasu, tylko należy udać się do ginekologa. Lekarz ustali przyczynę braku miesiączki i ewentualnie zastosuje w razie potrzeby leczenie w zależności od przyczyny.

Pozdrawiam serdecznie

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)