Małgorzata Rozenek-Majdan wybrała meble do pokoju dziecka fot. Adobe Stock

Rozenek urządza pokój synka z rozmachem. Samo łóżeczko to koszt ponad 2 tys. zł

W dobie epidemii udaje jej się urządzać pokój synka dzięki wynajętej ekipie marki uwielbianej przez polskie gwiazdy: Caramella. Celebrytce nastręcza trudności wybór koloru mebelków, choć dla wielu mam to raczej cena byłaby problemem.
Edyta Liebert / 08.05.2020 08:38
Małgorzata Rozenek-Majdan wybrała meble do pokoju dziecka fot. Adobe Stock

Małgorzata Rozenek-Majdan podzieliła się z fanami informacją, że właśnie ma syndrom wicia gniazda i urządza pokój dla trzeciego synka. Wybrała markę luksusowych mebli i akcesoriów, którą cechuje wysoka jakość oraz ponadprzeciętne ceny. Kogo na to stać?

Rozenek wybiera meble do pokoju chłopca 

Celebrytka stoi przed nie lada wyzwaniem: martwi się o poród, który będzie utrudniony z powodu sytuacji epidemicznej w kraju. Zapewne podobnie jak Anna Lewandowska zapłaci za poród w prywatnej klinice, by móc na własnych warunkach powitać długo wyczekiwanego członka rodziny.

Ale to nie koniec wyzwań: jednym z nich jest urządzanie pokoju dla dziecka. Małgorzata Rozenek-Majdan wybrała - podobnie jak większość polskich celebrytek - meble i akcesoria marki Caramella Interiors, której model biznesowy opiera się na współpracy z gwiazdami. Żona bramkarza stoi przed dylematem kolorystycznym i żartowała na Instagramie ze swoich „problemów”: nie może się zdecydować na odcień mebli. Wybierze ostatecznie gołębią szarość czy blady błękit?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wicie gniazda... znacie? 😁 Podobno, każda przyszła mama, na jakimś etapie ciąży zaczyna, mniej lub bardziej nerwowo przygotowywać dom na przyjście maleństwa 🤱 mnie dopadło kilka dni temu 😉gdy po powrocie z izolacji zastałam dom zastawiony taką ilością kartonów, że zastanawiałam się gdzie ja to wszystko poukładam 🤦‍♀️😂 więc od kilku dni albo układam, ustawiam, dekoruje, albo śpię 😂 na szczęście we wszystkim (najtrudniej pogodzić się z tym, że nie mogę dźwigać)😂 pomagają mi cudowne dziewczyny z @caramella_interiors ❤️❤️❤️ kochane BARDZO, BARDZO Wam dziękuje, że w tak trudnym czasie udało Wam się, nie tylko dostarczyć wszystkie rzeczy, ale też, że radzimy sobie w tym reżimie sanitarnym 🤷‍♀️😁 i że mogę liczyć na Wasz ogromny profesjonalizm, bo nagle wybór między gołębim szarym a bladym błękitem zaczyna mnie przerastać🤦‍♀️😂😂😂 DZIĘKUJE ❤️❤️❤️ a ten piękny czas, kiedy już tylko kilka tygodni, dzieli nas od spotkania z tym małym człowiekiem. Czas w którym uspokajamy się coraz bardziej, że nawet gdyby coś się wydarzyło, to już raczej będzie wszystko dobrze. Czas w którym NARESZCIE 🧚‍♀️😁 zaczynamy wyciągać wszystkie te słodkie rzeczy, przygotowane dla maleństwa 😁 Piękny czas, od kilku dni przepełniający mnie ogromną wdzięcznością, jest jednym z najpiękniejszych w moim życiu ❤️🤱 i tą radością chce się z Wami dzielić ❤️ 😘

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Wicie gniazda... znacie? 😁 Podobno, każda przyszła mama, na jakimś etapie ciąży zaczyna, mniej lub bardziej nerwowo przygotowywać dom na przyjście maleństwa 🤱 mnie dopadło kilka dni temu 😉gdy po powrocie z izolacji zastałam dom zastawiony taką ilością kartonów, że zastanawiałam się gdzie ja to wszystko poukładam 🤦‍♀️😂 więc od kilku dni albo układam, ustawiam, dekoruje, albo śpię 😂 - napisała celebrytka.

Ceny mebli Rozenek do pokoju dla dziecka

Rozważań można Małgorzacie Rozenek-Majdan pozazdrościć. Większość mam nie stać na tak urocze i luksusowe meble: łóżeczko od Caramella Interiors to koszt 2090 zł, komoda z szufladami kosztuje od 2100 do 2750 zł, a cena regału oscyluje wokół 1800 zł.

Instagramowym uzupełnieniem mebli są dodatki (beciki, kołderki, rożki czy nawet wstążki) oraz stylowy fotel tapicerowany w pastelowych barwach za 2550 lub 2700 zł. Meble i dodatki są piękne i perfekcyjnie wykonane, ale ich ceny zwalają z nóg. 

Do podstawowych kosztów dochodzi również bonus w postaci personalizacji mebli i akcesoriów: haftowanych inicjałów czy imienia dziecka. Małgorzata Rozenek-Majdan z pewnością ma już swoje typy, jak nazwie synka. Nie tak dawno wspominała, że wybierze dla synka staropolskie imię. Może zdradzi imię dziecka podczas baby shower, które odbędzie się w maju?

Więcej o ciążach gwiazd: Czy Radosław Majdan będzie przy porodzie?Rozenek nie tak wyobrażała sobie końcówkę ciążyNietypowe ciążowe zachcianki Rozenek

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)