POLECAMY

Luteina, skurcze i twardnienie brzucha

Jestem obecnie w 13. tygodniu ciąży i 6 dni. Od 5. tygodnia ciąży biorę Luteinę 2x2 tabletki z powodu plamień. Jednego dnia wieczorem miałam parę skurczy-nie były one bardzo bolesne tylko takie, że je poczułam po prostu więc położyłam się i mi przeszło.

Luteina, skurcze i twardnienie brzucha

Jestem obecnie w 13. tygodniu ciąży i 6 dni. Od 5. tygodnia ciąży biorę Luteinę 2x2 tabletki z powodu plamień. Jednego dnia wieczorem miałam parę skurczy-nie były one bardzo bolesne tylko takie, że je poczułam po prostu więc położyłam się i mi przeszło. Od tamtego czasu na razie to się nie powtórzyło ale dodatkowo występuje u mnie od jakiegoś czasu twardnienie brzucha (zdarza się, że codziennie). Wizytę u ginekologa mam dopiero w przyszłym tygodniu i nie wiem za bardzo czy powinnam się zgłosić gdzieś na konsultację czy mogę poczekać jeszcze? Chciałabym również uzyskać informację czy takie objawy mogą wskazywać na coś poważnego?

Becia85

W przypadku częstego twardnienia brzucha oraz występowania skurczy konsultacja ginekologiczna powinna odbyć się możliwie szybko. Jest to ważne zwłaszcza w pani przypadku gdyż występowały plamienia I przyjmuje pani lek, który ma na celu strzec ciążę. Skurcze I twardnienia w 13. tygodniu ciąży nie powinny występować. Takich objawów nie wolno zlekceważyć.Istotny dla pani powinien być odpoczynek-nie należy forsować organizmu.

Pozdrawiam serdecznie

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/11 lat temu
uważasz że twój partner też na takich wyjazdach może zainteresować się inną osobą, chcesz to sprawdzić, warto przekonać się o jego intencjach, sprawdź stronę www.detektywszczecin.pl.tl, pomogą Ci w różnych sytuacjach