POLECAMY

Lidia

Imię łacińskie, będące odpowiednikiem greckiej nazwy geograficznej Majonia (kraju w Azji Mniejszej). Używane z wielu językach, np. w angielskim – Lidda, Liddy, czy niemieckim – Lydia.
Lidia

Imieniny przypadają 27 marca i 3 sierpnia. Właścicielki tego imienia przeważnie są śmiałe, rozmowne i doskonale czują się w tłumie. Nie znoszą samotności, ani zbyt długiej ciszy. Lubią ryzyko, ale zdrowy rozsądek chroni je przed nadmierną brawurą.

W przyszłości Lidie wydatnie poszerzą swoje kontakty zarówno towarzyskie, jak i biznesowe. Ich sytuacja ekonomiczna może być wyjątkowo chwiejna – raz doskonała, a raz... prawie na skraju bankructwa. Wszystko będzie zależeć od ogólnej koniunktury. Ostatecznie jednak sprawy finansowe powinny unormować się na poziomie lepszym niż przeciętny, choć dalekim od tego, by figurować na łamach czasopisma „Forbes”. Natomiast w życiu osobistym pełna stabilizacja będzie trwać niezmiennie. Co nie wyklucza wielu chwil bardzo emocjonujących. Ale tego rodzaju emocje jeszcze nikomu nie zaszkodziły. 

Źródło: Książka "Magia imion" (Wydawnictwo Printex)

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)