Krótkie plamienia- ciąża czy nie?

Zapisałam się do ginekologa ale dopiero 10. lutego może mnie przyjąć. 5.11 miałam okres trwał do 9.11. Oczywiście pragnę dzidziusia:) więc każdego dnia kochałam się z narzeczonym bez zabezpieczenia itp.
/ 26.09.2016 15:11

Krótkie plamienia-ciąża czy nie?

Zapisałam się do ginekologa ale dopiero 10. lutego może mnie przyjąć. 5.11 miałam okres trwał do 9.11. Oczywiście pragnę dzidziusia:) więc każdego dnia kochałam się z narzeczonym bez zabezpieczenia itp. 24.11 dostałam plamienia najpierw czerwone po chwili brązowe i na końcu blado-różowe trwały do 27.11. natomiast 28.11 ponownie dostałam plamienia trwały około 1 godziny. 1.12 powinnam dostać okres zrobiłam już kilka testów i wyszły ujemne :( . 11.12 powtórzyłam test ale jedna krecha i negatywny-jak wiadomo. Okresu dalej nie mam. Kocham się z narzeczonym bez zabezpieczenia i nie używam żadnych środków anty. Jestem senna, mam dziwne zachcianki itp. Czy to jest ciąża a test mógł dać nie raz wynik ujemny?

Halina

Oczywiście na pytanie- „Czy to jest ciąża?” nie odpowiem, ponieważ może to zrobić tylko lekarz po wykonaniu usg przez pochwę lub ocenie wyniku badania poziomu beta Hcg (badanie wykonywane z próbki krwi). Aczkolwiek biorąc pod uwagę opis Pani sytuacji trudno podejrzewać tutaj ciążę. Generalnie domowy test ciążowy wykazuje ciążę już w dniu spodziewanej miesiączki. Pani wykonała kilka testów po terminie spodziewanej miesiączki, które dały wynik negatywny. Aczkolwiek plamienia w czasie trwania cyklu wymagają oceny ginekologicznej. Dlatego w wyznaczonym terminie proszę udać się do ginekologa. Dla rozwiania wszelkich wątpliwości może Pani wykonać badanie poziomu beta Hcg ( w laboratorium np. odpłatnie).

Pozdrawiam serdecznie