Brzuch kobiety ciężarnej w czasie badania USG. fot. Adobe Stock

Kobieta myślała, że jest w ciąży z bliźniętami. Urodziła pięcioraczki. ZDJĘCIA

Ta para bardzo marzyła o dużej rodzinie. Wychowują już dwóch synów, lecz chcieli mieć kolejne dziecko. Ich marzenie spełniło się... po pięciokroć.
Marta Kosakowska / 28.05.2018 11:29
Brzuch kobiety ciężarnej w czasie badania USG. fot. Adobe Stock

Skyler i Jamie Scott od pięciu lat starali się o ciążę. Bezskutecznie. W końcu para zdecydowała się skorzystać z zabiegu inseminacji domacicznej. Udało się za drugim razem. Jamie zaszła w upragnioną ciążę. Po pewnym czasie okazało się, że rodzina powiększy się... wielokrotnie.

Zaskakujący wynik badania USG

Jamie Scott (33 l.), z zawodu niania z St George, Utah w USA, odebrała wyniki badań, które wykazały wysoki poziom hormonów. Mogło to wskazywać na ciążę mnogą, która często się zdarza po zastosowaniu inseminacji. Kobieta i jej mąż byli przekonani, że na świat przyjdą bliźnięta. W czasie badania USG okazało się jednak, że Jamie oczekuje narodzin... pięcioraczków.

W czasie badania USG spodziewałam się, że zobaczę jeden lub dwa małe pęcherzyki. Po pierwszych 20 minutach badania były już 4. A potem znaleźliśmy piąty. Po prostu się rozpłakałam. Byłam pełna podziwu. Próbowaliśmy przez jakiś czas, więc to było niesamowite, że w ogóle byłam w ciąży
- relacjonowała.

Taka ciąża zdarza się raz na 55 milionów przypadków.

 

28 Weeks 6 Days 🎉 Typical day for the quints in Jamie’s belly 😊 Daisy is all over the place. Lily is stretching out with her little legs in Jamie’s ribs. Violet is clam and quite on the other side of the womb. Little Lincoln is relaxing at the top of the heap, also a very calm baby. Logan is holding up the fort at the bottom on the sibling pile. I’ll post a short video later today showing where all the babies live in Jamie’s belly 👶🏼👶🏼👶🏼👶🏼👶🏼 We reach 29 weeks tomorrow! No words adequately express our gratitude! Join us Live tomorrow night at 8pm (MST) as the once mighty paper chain of 10 is reduced to only 3 links ❤️🙏🏻🙌🏻 #scquints #quintuplets #miraculous #grateful

Post udostępniony przez Scott Quintuplets (@five.two.love)

Ciężarna myślała, że to zwykłe rozstępy. Okazało się, że to alergia na... ciążę!

Brzuch kobiety zaczął rosnąć z dnia na dzień. Zaledwie w 19. tygodniu, Jamie wyglądała, jak większość kobiet tuż przed porodem. Jamie prowadzi popularny profil na Instagramie, na którym dzieliła się internautami informacjami na temat przebiegu ciąży. Do rozwiązania przez cesarskie cięcie doszło w 29. tygodniu. Na świat przyszło pięcioro zdrowych dzieci. Trzy dziewczynki, które otrzymały imiona: Lily, Daisy, Violet oraz dwóch chłopców: Logan i Lincoln.

Skyler i Jamie Scott mają również 12-letniego Shayden'a oraz 7-letniego Landona, którzy bardzo ucieszyli się z przyjścia na świat młodszego rodzeństwa. Migawki z życia rodziny można śledzić na Instagramie. Rodzina spotkała się z ogromnym wsparciem rodziny i sąsiadów, którzy zaoferowali pomoc w opiece nad dziećmi. Maluchy otrzymały również sporo prezentów.

Źródło: dailymail.co.uk, onet.pl

Przeczytaj:
„Mówimy o cudzie” - podkreślają lekarze. Kobieta w stanie śpiączki urodziła zdrowe dziecko
Poród przez cesarskie cięcie to „wydobyciny”. Internetowy hejt „lepszych” matek

Droga Czytelniczko! Chcemy Cię lepiej poznać, żeby robić dla Ciebie lepszy serwis! Co lubisz na Polki.pl, czego Ci u nas brakuje. To zajmie tylko 3 minuty. KLIKNIJ >> ANKIETA

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)