POLECAMY

Znamy płeć dziecka Kim Kardashian!

Jej ciąża od samego początku budzi wiele kontrowersji. Zobacz, jakiej płci dziecka spodziewa się Kim Kardashian i Kanye West!
Znamy płeć dziecka Kim Kardashian! fot. ONS/kolaż Polki.pl

Kim Kardashian i jej ciążowe perypetie

Od samego początku jest na językach niemal wszystkich plotkarskich mediów świata. Od kiedy zaszła w ciążę nie może odpędzić się od paparazzich, kamer i coraz częstszych publikacji śledzących jej wzloty i upadki. Kardashianka jednak wcale się tym nie przejmuje, a wręcz z tego korzysta! Choć znacznie przytyła, nadal bawi się modą i zakłada odważne kreacje. Choć puchną jej stopy, nadal chce być modna i zakłada ulubione buty. I na tym nie koniec!

Kolejnym krokiem w tym ciążowym show stało się wyjawienie płci dziecka na łamach popularnego, rodzinnego reality show "Z kamerą u Kardashianów"!

W premierowym odcinku nowego sezonu celebrytka zdradziła, że ona i jej partner Kanye West spodziewają się córeczki!

Ciekawe czy również stanie się nową gwiazdą programu? A może widzowie będą mieli szansę podglądania życia dziecka od momentu samych narodzin? Na to musimy poczekać jeszcze kilkanaście tygodni. Warto wspomnieć, że Kim Kardashian urodzi swoje pierwsze dziecko w luksusowej sali porodowej, której wynajęcie kosztuje ok. 3 tysięcy dolarów! Byłoby więc co oglądać!
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/5 lat temu
kim kardashian jest okropna! i ten jej styl fe