Dni niepłodne a ciąża

Uprawiałem seks z moją dziewczyną 10 dni temu ( miała wtedy dni niepłodne). Wtedy chciałem nałożyć prezerwatywę i dotknąłem penisem końcówki prezerwatywy bo pomyliło mi się podczas nakładania.

Dni niepłodne a ciąża

Uprawiałem seks z moją dziewczyną 10 dni temu ( miała wtedy dni niepłodne). Wtedy chciałem nałożyć prezerwatywę i dotknąłem penisem końcówki prezerwatywy bo pomyliło mi się podczas nakładania. Penis był trochę mokry. Wytarłem lekko końcówkę ( dość niedokładnie ) i uprawialiśmy seks przerywany. Jestem pewny, że przed końcem wyszedłem potem sprawdzałem i prezerwatywa była cała. Wszystko szło tak jak zawsze. Przed okresem bolały ją piersi. Potem miała okres trwał tak jak zwykle 3-4 dni. Ale po okresie moją dziewczynę bolą, swędzą i lekko pieką sutki. Jak twierdzi jest to pierwszy objaw ciąży i trochę panikuje. Ja jakoś nie bardzo w to wierzę. Czy jest możliwość zajścia w ciążę w takim przypadku?

Nawar

W przypadku gdy dojdzie do zapłodnienia zwykle jednym z pierwszych objawów jest zatrzymanie miesiączki. Tego elementu w obecnej sytuacji brakuje. Zdarza się, że w terminie miesiączki u kobiety ciężarnej występuje plamienie (krótsze, bardziej skąpe niż normalna miesiączka a tu wystąpiła w terminie i trwała 3-4 dni jak zwykle). Dodatkowo za brakiem ciąży przemawia to, że stosunek odbyty został w dni niepłodne. Panikuje? Cóż-tak bywa gdy się współżyje a nie ma gotowości do wychowania potomstwa. Wówczas pojawiają się objawy ciąży „nawet kilka chwil po stosunku”. Ale są to tylko subiektywne objawy. Warto przemyśleć ten temat.

Pozdrawiam serdecznie

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/6 lat temu
Recepta bardzo prosta. Nie chcesz dziecka, nie nadstawiaj tylka...