Czy to ciąża?

Moje ostatnie stosunki były 17 listopada i 4 grudnia, w grudniu zrobiłam 4 testy ciążowe - wyniki negatywne, stosunki były z zabezpieczeniem.
/ 22.01.2009 15:06
Czy to ciąża?

Moje ostatnie stosunki były 17 listopada i 4 grudnia, w grudniu zrobiłam 4 testy ciążowe - wyniki negatywne, stosunki były z zabezpieczeniem (prezerwatywa), nie wiem dlaczego ale się zaniepokoiłam, dostałam już dwie spodziewane miesiączki w terminie, jednak pierwsza zamiast 5-6 dni trwała 2. Nie wiem możliwe,  że dzień wcześniej również się kochaliśmy, druga natomiast była normalnej długości. I wszystko było ok  - do wczoraj - otóż nie miałam ochoty na papierosy i kawę - owszem paliłam - mniej niż zwykle i piłam kawę, jednak było mi jakoś tak dziwnie niedobrze, dodam,  że od wczoraj nie mam żadnej ochoty na jedzenie i czuję dziwne mdłości, małe prawdopodobieństwo jest bym się zatruła. Proszę o odpowiedź.


Marika

Trudno powiedzieć - niektóre kobiety na początku ciąży miewają plamienia. krwawienia (w tym terminie co powinna wystąpić normalnie miesiączka). Jednak nie powiedziane, że jest pani w ciąży. Brak ochoty na jedzenie, czy picie kawy może wystąpić przy przeziębieniu, przy dolegliwościach żołądkowych. Myślę, że to jednak nie ciąża, ale proszę wykonać test ciążowy.

Pozdrawiam serdecznie

Celina Fręczko, położna