POLECAMY

Czop śluzowy

Mam podobne pytanie tylko, że ja jestem w 25 tygodniu ciąży, tydzień temu przez dwa dni miałam właśnie śluz (a może czop śluzowy) o wyglądzie zbitego białka kurzego wychodził w gęstych kawałeczkach.
Czop śluzowy

Mam podobne pytanie tylko, że ja jestem w 25 tygodniu ciąży, tydzień temu przez dwa dni miałam właśnie śluz (a może czop śluzowy) o wyglądzie zbitego białka kurzego wychodził w gęstych kawałeczkach. Drugiego dnia miałam całą wkładkę wilgotną (bez koloru, bez zapachu) tak, że nawet getry mi przemokły, ale nie było tego bardzo dużo, naprawdę ciężko mi stwierdzić dlaczego tak miałam, na pewno nie było to nie trzymanie moczu, przez cały dzień chodziłam do toalety bo wydawało mi się, że chce siusiu, minął tydzień i na razie jest ok, tylko pobolewa mnie krzyż, pochwa w środku (jakby się rozciągała), pupa i nogi. Dodatkowo miałam dziś biegunkę i znowu mokrą wkładkę (jak poprzednio bez zapachu czy koloru konsystencji nie było bo wsiąkła) ruchy dziecka mało co wyczuwalne od dziś rana. Nie wiem co o tym myśleć, to dopiero 25t.c, wizytę u lekarza mam dopiero za 4tyg. proszę o szybką odpowiedź.
Angelika
Objawy, które pani opisuje świadczą o zbliżającym się (o ile już nie nastąpił) porodem przedwczesnym. Dlatego też proszę jak najszybciej skontaktować się z ginekologiem, a nawet od razu udać się do szpitala.

Pozdrawiam serdecznie
Celina Fręczko, położna


SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)