POLECAMY

Cyclo 3 fort

Czy cyclo 3 fort można stosować w ciąży na hemoroidy odbytu i jak długo powinno się je zażywać?
Cyclo 3 fort

Czy cyclo 3 fort można stosować w ciąży na hemoroidy odbytu i jak długo powinno się je zażywać?


Barbara

Każdy lek, który zamierza pani przyjmować proszę skonsultować z lekarzem. Ja niestety jestem położną, a nie lekarzem ani farmaceutą. Polecam naturalne sposoby łagodzenia przykrych dolegliwości:
  • Zimne kompresy z lodu lub zimny natrysk działają ściągająco na naczynia żylne. Można użyć kompresu z surowych tartych ziemniaków.
  • Na duże i bolesne zmiany stosuj godzinne okłady z mieszanki żywokostu z dziurawcem.
  • Świeże lub suszone zioła należy zmieszać z zimną wodą do konsystencji pasty, zawinąć w miękką szmatkę i położyć bezpośrednio na chorą okolicę.
Można zastosować maść z propolisem lub czopki propolisowe.

Pozdrawiam serdecznie

Celina Fręczko, położna

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/8 lat temu
czy cyclo 3 forte wystarczy brać przy założonej szynie na nodze
/7 lat temu
przy załozonej szynie ortopeda zapewne powinien zapisać heparynę drobnocząsteczkową np. Fragmin, Fraxiparine czy Clexane. Cyclo 3 Fort jest lekiem szeroko stosowanym przy niewydolności żylnej, ortopedzi profilaktycznie stosują z jednej strony przeciwobrzękowo gdyż ładnie redukuje obrzęki po drugie jako profilaktyka gdyż w unieruchomionej kończynie kiedy nie pracuje pompa mięśniowa może dochodzić do niewydolności żylnej a ten lek redukuje obrzęk i wzmacnie naczynia żylne i limfatyczne i uszczelnia naczynia włosowate. W wywiadzie u pacjentów z przewlekłą niewydolnością żylną bardzo często stwierdza się że wcześniej był uraz kończyny. Tak mi przynajmniej tłumaczył lekarz.