POLECAMY

Ciazaporod.pl

18 lutego startuje nowy serwis Edipresse Polska www.ciazaporod.pl.
Ciazaporod.pl

to serwis przeznaczony dla wszystkich rodziców szukających informacji i porad na temat poszczególnych etapów ciąży oraz porodu, a także chcących podzielić się swoimi obawami, radościami i doświadczeniami.


Stałym elementem serwisu będzie konkurs na najładniejszy brzuszek, w którym do wygrania będą cenne nagrody dla przyszłych mam.

Ciazaporod.pl to serwis wchodzący w skład sukcesywnie rozbudowywanej internetowej platformy parentingowej Edipresse, do której należy już www.babyonline.pl - uznany za najlepszą Stronę Internetową Roku 2008 w kategorii "Dziecko i Rodzina" w ramach prestiżowego konkursu Webstarfestival, oraz mamacafe.pl - forum dyskusyjne dla młodych mam.

Serwis będzie wspierany przez specjalistów współpracujących z tytułami dziecięcymi wydawanymi przez Edipresse Polska, m.in. Mamo to ja, Twoje Dziecko, a promocja obejmie tytuły oraz portale należące do Edipresse.

Redaktor Naczelną serwisu jest Karolina Stępczyńska, która odpowiada również za serwisy polki.pl oraz babyonline.pl, Biurem Reklamy kieruje zaś Mariola Chlebicka-Zienkiewicz.

Poza portalami skierowanymi do rodziców Edipresse Polska jest właścicielem popularnego portalu dla kobiet polki.pl, które w styczniu odwiedziło ponad 1 mln unikalnych użytkowników (za Gemius Traffic).


Edipresse Polska S.A. jest jednym z największych wydawców magazynów w Polsce. Wydaje dwutygodniki: VIVA!, Party. Życie Gwiazd, miesięczniki: Uroda, Dom&Wnętrze, magazyn o zdrowiu Vita oraz pisma dla rodziców Mamo, to ja, Twoje dziecko, Przedszkolak i Twój Maluszek, a także tygodnik Przekrój.

Wejdź na ciazaporod.pl!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)