Ciąża czy zatrucie?

Czy można pomylić zatrucie z ciążą? Od wczoraj boli mnie żołądek. Trochę mi się chcę wymiotować, ale jest też możliwość, że to tylko zatrucie ponieważ mojemu tacie dolega to samo..

Ciąża czy zatrucie?

Czy można pomylić zatrucie z ciążą? Od wczoraj boli mnie żołądek. Trochę mi się chcę wymiotować, ale jest też możliwość, że to tylko zatrucie ponieważ mojemu tacie dolega to samo (np. jedliśmy to samo i się zatruliśmy). Po wzięciu kropli żołądkowych dolegliwości mi przechodzą, a przy ciąży chyba by tak nie było. Test ciążowy będę miała możliwość zrobić dopiero po południu. Dobrze się zabezpieczam. Z piersiami nic się nie dzieje, okres powinnam mieć w przyszłym tygodniu. Od 10 miesięcy biorę tabletki hormonalne Diana 35.

Iza

Myślę, że to raczej wirus lub zatrucie. Bóle w dole brzucha w przypadku ciąży nie mijają po przyjęciu kropli żołądkowych. Poza tym stosuje pani antykoncepcję hormonalną więc nie należy spodziewać się ciąży (chyba, że nie przestrzegała pani zasad stosowania antykoncepcyjnych tabletek). Poranne nudności w ciąży pojawiają się 2-8 tygodni po poczęciu. A prawda wyjdzie na jaw po wykonaniu testu ciążowego.

Serdecznie pozdrawiam

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)