POLECAMY

Brak okresu - test negatywny

Mam taki problem: okres ostatnio miałam 2 października, a teraz jest 13 listopad i jeszcze nie mam okresu. 11 listopada robiłam test i wyszedł negatywnie jedna kreska, czy mogę być w ciąży? Boli mnie trochę brzuch. .
Brak okresu -  test negatywny

Mam taki problem: okres ostatnio miałam 2 października, a teraz jest 13 listopad i jeszcze nie mam okresu. 11 listopada robiłam test i wyszedł negatywnie jedna kreska, czy mogę być w ciąży? Boli mnie trochę brzuch.

Kasia
Proszę wykonać jeszcze raz test ciążowy (zgodnie z instrukcją) po kilku dniach. Może poziom Hcg był za niski aby wykrył go test. Prawdopodobieństwo ciąży istnieje.

Pozdrawiam serdecznie

Celina Fręczko, położna

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (134)
/2 lata temu
Witam mam 45lat .Mam takie pytanie 3.02.i24.02 miałam okres czyli dwa razy teraz powinien się pojawić 23.03. Niestety nie dostałam zrobiłam testy ciazowe 26.03...31.03...3.04..4.04...6.04..wszystkie negatywne testy były z różnych firm prosze mi powiedzieć czy możliwe ze jest ciąża tylko testy tego nie wykrywająOczywiscie mam wizytę u ginekologa ale dopiero za dwa tyg .Dodam że mój okres przez ostatnie 3 lata był bardzo skromny dzisiaj. 8.04.16 kolejny test z porannego moczu negatywny
/4 lata temu
Witam ostatnio miałam okres 17 kwietnia do tej pory nie dostałam okresu a moj cykl to 28 dni nie zabezpieczam sie z mężem ale uważamy i nie doszło do wytrysku. Zrobiłam test wyszedł negatywny czy istnieje prawdopodobieństwo ze jestem w ciazy
/5 lat temu
witam ostatnią miesiączke miałam 12 maja dziś mamy 4 lipca do tej pory nie pojawił mi się okres. Wspomne iż 1 czerwca chłopak doszedł we mnie.. mniewam bóle w podbrzuszu jak na okres i wgl samopoczucie identyczne jednak okresu brak.. czy to możliwe ze jestem w ciąży??
POKAŻ KOMENTARZE (131)