Uśmiechnięte dziecko fot. Fotolia

Babyonline.pl zmienia się w Mamotoja.pl!

Serwis dla rodziców Babyonline.pl zmienił wygląd i nazwę na Mamotoja.pl! Zobacz, dlaczego warto go odwiedzić, jeśli jesteś mamą!
/ 01.07.2019 14:38
Uśmiechnięte dziecko fot. Fotolia

Najlepszy ekspercki serwis dla rodziców w Polsce, czyli Mamotoja.pl zmienia się specjalnie dla swoich użytkowników!

Dlaczego Mamotoja.pl a nie Babyonline?

Być może zmylą was różne nazwy, ale Mamotoja.pl to nie nowy, raczkujący serwis, tylko kontynuacja Babyonline.pl. Każdy, kto jest rodzicem, zna czasopismo „Mamo, To Ja”, które wydaje wydawnictwo Edipresse (w jego skład wchodzi również serwis Polki.pl).

Niewiele osób jednak wiedziało, że serwis z poradami dla rodziców Babyonline.pl współtworzą te same redaktorki, które tworzą czasopisma dla rodziców, m.in. właśnie „Mamo, To Ja”. Dlatego też zdecydowano się na zmianę nazwy z Babyonline.pl na Mamotoja.pl.

Perfumy najlepszych marek w niskich cenach? To możliwe! Sprawdź ofertę na stronie Elnino Parfum kody rabatowe

Co nowego na Mamotoja.pl?

Oprócz nazwy, serwis przeszedł też metamorfozę pod względem wyglądu – teraz ma nową szatę graficzną, jest łatwiejszy w obsłudze i jeszcze bardziej funkcjonalny:

  • ulepszona i prostsza nawigacja
  • narzędzia pod ręką z każdego miejsca strony
  • newsy i popularne tematy zawsze najlepiej widoczne

Teraz Mamotoja.pl jest jeszcze bardziej przystosowane do potrzeb użytkowników (którzy odwiedzają stronę szczególnie w wersji mobilnej), ma prostszą i ładniejszą szatę graficzną, która nawiązuje do wyglądu czasopisma, a także łatwiejsze w obsłudze narzędzia.

Nowy wygląd Mamotoja.pl, redaktorzy bez zmian

Sama redakcja, która tworzy treści we współpracy z ekspertami, pozostaje bez zmian. Co więcej – wasze ulubione treści i narzędzia wciąż są dostępne, w jeszcze lepszej wersji! Bez trudu sprawdzicie, jak rozwija się płód w kalendarzu ciąży, kiedy jest owulacja, dzięki kalendarzowi dni płodnych oraz obliczycie termin porodu. Ale nie stoimy w miejscu – Mamotoja to jeszcze więcej praktycznych porad dla rodziców od naszych ekspertów: znanych lekarzy i specjalistów z wielu dziedzin. 

Mamo, to ja