Seria do pielęgnacji dzieci i niemowląt Ziajka

Seria do pielęgnacji dzieci i niemowląt Ziajka
/ 26.09.2016 13:59Firma Ziaja wprowadziła nową linię kosmetyków do pielęgnacji dzieci i niemowląt ZIAJKA. W serii znajduje się również Krem Przeciw Rozstępom MAMMA MIA ZIAJKA.


Wszystkie kosmetyki z linii ZIAJKA uzyskały pozytywną ocenę Instytutu POMNIK CENTRUM ZDROWIA DZIECKA. Wszystkie posiadają naturalne pH.

MYJU MYJU W ŁAZIENCE...

Płyn do kąpieli dla dzieci i niemowląt natłuszczający ZIAJKA
Płyn przeznaczony jest dla dzieci i niemowląt już od 1. dnia życia. Dokładnie oczyszcza i doskonale pielęgnuje skórę, lekko natłuszcza pozostawiając na skórze delikatną warstwę ochronną, wyraźnie zmiękcza i wykazuje działanie osłaniające naskórek oraz skutecznie zapobiega wysuszaniu skóry.

Magiczny płyn do kąpieli dla dzieci Hokus pokus kolorowa kąpiel ZIAJKA
Płyn przeznaczony jest dla dzieci od 12. miesiąca życia. Po wlaniu płynu do wody przybiera ona barwę lazurowego błękitu. Delikatnie, ale skutecznie myje skórę, doskonale nawilża oraz pielęgnuje. Nie narusza warstwy ochronnej naskórka i nie powoduje podrażnień.

Szampon dla dzieci i niemowląt ZIAJKA
Delikatny szampon dla dzieci i niemowląt od 6. miesiąca życia. Nie powoduje podrażnień oczu.

Czarodziejski żel do zębów dla dzieci Czary mary ZIAJKA

Owocowy żel do mycia zębów ZIAJKA przeznaczony dla dzieci od 2. do 6. roku życia. Łagodnie, ale dokładnie czyści zęby, zapewnia skuteczną ochronę przed próchnicą, wyraźnie wzmacnia szkliwo i zapobiega tworzeniu się płytki nazębnej.

CODZIENNA PIELĘGNACJA…

Maść pośladkowa przeciw odparzeniom ZIAJKA
Maść przeznaczona jest dla niemowląt już od 1. dnia życia. Nie zawiera w swoim składzie barwników ani alkoholu. Zapobiega powstawaniu odparzeń, tworzy na skórze warstwę ochronną, która stanowi doskonałą barierę dla wilgoci, łagodzi otarcia, podrażnienia i zaczerwienienia naskórka, zmniejsza skłonność do ich powstawania.

Oliwka do pielęgnacji dzieci i niemowląt ZIAJKA
Łagodna oliwka przeznaczona już od 1. dnia życia. Wpływa kojąco na podrażnienia i zapobiega ich powstawaniu, nadaje się do masażu wrażliwej skóry dziecka.

NA SPACEREK…

Krem dla dzieci i niemowląt ZIAJKA
Krem przeznaczony jest dla niemowląt i dzieci już od 1. dnia życia. Nie zawiera barwników ani alkoholu. Doskonale nawilża, chroni przed utratą wody oraz delikatnie natłuszcza skórę. Wzmacnia funkcje ochronne naskórka i wpływa kojąco na podrażnienia, szczególnie w miejscach narażonych na otarcia. Łatwo się rozprowadza i dobrze wchłania.

Krem z filtrem SPF 8 dla dzieci i niemowląt ZIAJKA
Przeznaczony dla dzieci od 3. miesiąca życia. Skutecznie chroni przed działaniem wiatru, mrozu, promieni UVA i UVB, nie zaburzając syntezy witaminy D3.

Emulsja do opalania SPF 25 ZIAJKA
Wodoodporna emulsja do opalania z faktorem 25 do pielęgnacji delikatnej skóry dzieci. Zapewnia skuteczną ochronę przed szkodliwym działaniem promieniowania UV, również podczas kąpieli. Wydłuża 25-krotnie czas bezpiecznego przebywania na słońcu. Intensywnie nawilża skórę i zapobiega nadmiernej utracie wody. Przeznaczona również dla dorosłych o wyjątkowo wrażliwej skórze.

COŚ DLA MAMY…

Krem przeciw rozstępom Mamma Mia ZIAJKA
Aktywny krem dla kobiet polecany w profilaktyce i redukcji rozstępów. Może być stosowany od 4. miesiąca ciąży, po urodzeniu dziecka oraz przy gwałtownej zmianie wagi. Stymuluje syntezę kolagenu i elastyny oraz wzmacnia ich włókna. Zwiększa spoistość tkanki łącznej, uelastycznia i poprawia strukturę skóry. Intensywnie rozjaśnia oraz wyraźnie zmniejsza rozstępy i skutecznie zapobiega ich powstawaniu.
 

Tagi: dziecko