Supertata plebiscyt MTJ fot. mamotoja.pl

Plebiscyt na Idealnego Tatę 2019 w Mamotoja.pl

Zagłosuj na ojca, który wyróżnia się zaangażowaniem i fajną postawą ojcowską, a może to właśnie on zdobędzie tytuł Supertaty w plebiscycie organizowanym przez mamotoja.pl.
/ 17.06.2019 16:08
Supertata plebiscyt MTJ fot. mamotoja.pl

Wybraliśmy już Supermamę, teraz pora wyróżnić tatę! Wyniki głosowania ogłosimy 23 czerwca, dokładnie w Dzień Ojca. Jak możesz oddać głos? Wystarczy, że wejdziesz na mamotoja.pl i zagłosujesz w plebiscycie.

Głosuj na Supertatę 2019!

Współczesny tata przypomina superbohatera, nic więc dziwnego, że tegoroczny plebiscyt na Supertatę organizowany przez serwis mamotoja.pl, ma oprawę graficzną niczym z filmów Marvela. Po wielkiej redakcyjnej burzy mózgów zdecydowałyśmy się wyróżnić 9 panów, którzy urzekli nas swoją ojcowską postawą.

Kim są wyróżnieni ojcowie?

Głos możesz oddać na znanych sportowców, aktorów, muzyka, blogera, pisarza, ale też ojca, który nie jest znany szerszej publiczności, a robi cudowne rzeczy dla dzieci. To także od twojego głosu zależy, który z kandydatów otrzyma tytuł Supertaty 2019 roku. Głosuj do północy 22 czerwca, a w niedzielę, w Dzień Dziecka, szukaj w serwisie i na fanpage'u mamotoja.pl wyników plebiscytu!

Przeczytaj też wywiad z Marcinem Perfuńskim, zwycięzcą ubiegłorocznego plebiscytu na Supertatę.

Patronami plebiscytu są: