Jelp - od momentu urodzenia…

Jelp - od momentu urodzenia…
/ 26.09.2016 13:56Hipoalergiczne proszki do prania JELP - jedna z nagród ufundowanych przez firmę Danlind, producenta proszku JELP - to produkty najwyższej jakości, produkowane w oparciu o starannie wyselekcjonowane składniki. Nie zawierają substancji toksycznych i podrażniających, takich jak wybielacze optyczne, rozjaśniacze chemiczne, aktywatory TAED, fosforany, sztuczne barwniki czy intensywne środki zapachowe.


Wyjątkowo bezpieczny skład proszków do prania JELP sprawia, iż mogą one być stosowane już od pierwszego dnia życia dziecka. Pranie w proszku JELP zaleca się również osobom o wrażliwej skórze, cierpiącym na atopię i podrażnienia, a także astmatykom. Mimo delikatnej i bezpiecznej dla skóry formuły, JELP spełnia najwyższe wymagania codziennego prania, gdyż dokładnie pierze tkaniny każdego rodzaju, zachowuje intensywne kolory i biel oraz nie pozostawia uciążliwych osadów w pralce.

Hipoalergiczna receptura proszku JELP uznana została licznymi certyfikatami, nagrodami i wyróżnieniami. Produkty JELP posiadają pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie oraz Instytutu Pediatrii w Poznaniu. JELP otrzymał również nagrodę HIT`2002 Najlepsze dla Dziecka w rankingu czytelników „Mamo To Ja” oraz wyróżnienie PRODUKT ROKU 2003 „Najbezpieczniejszy i najbardziej wskazany produkt dla alergików”.

Więcej informacji na temat produktów JELP znajdą Państwo na stronie  www.jelp.pl. Zapraszamy również do rejestracji w serwisie JELP CARE CLUB, w którym JELP, ekspert w dziedzinie środków piorących dla niemowląt i alergików, zapewnia aktualne informacje dotyczące prania, usuwania plam, a także pielęgnacji skóry niemowląt oraz osób dorosłych. Wszyscy członkowie JELP CARE CLUB mogą ponadto brać udział w comiesięcznych edycjach konkursów z bardzo atrakcyjnymi nagrodami. Zapraszamy na stronę www.jelp.pl.

 

Tagi: dziecko