Dziecięce kolekcje Carre Blanc

Dziecięce kolekcje - poznaj je
/ 26.09.2016 13:47

Marka i artykuły Carre Blanc, obecne na polskim rynku od marca 1999 roku, głównie dzięki swojej oryginalności, doskonałej jakości materiałów i wykonania, różnorodności gamy produktów, motywów i kolorów bardzo szybko zainteresowały polskich klientów i zdobyły ich zaufanie.

Cała tajemnica sukcesu Carre Blanc tkwi w pomyśle na dekorację domu: przewijanie się tych samych lub odrobinę zmodyfikowanych motywów, kolorów, wzorów na wszelkich możliwych produktach, które mogą zostać potraktowane jako elementy dekoracji i tekstylnego wyposażenia domu. Co więcej, dzięki pomysłowości projektantów i zastosowaniu różnorodnych technik (haft, aplikacje, wyszywanie cekinami etc.) motyw ten nie jest ani monotonny, ani męczący.

Marka Carre Blanc to również wspaniała kolekcja skierowana do najmłodszych domowników. Niesłabnącym zachwytem i zainteresowaniem cieszą się haftowane ręczniki, piżamki i szlafroczki dla dzieci oraz pościel dostępna w kilku rozmiarach.

Zdjęcia i opisy produktów dostępne są na stronie internetowej www.carreblanc.pl, na której niedawno został również uruchomiony sklep internetowy, pozwalający klientom zapoznać się z ofertą produktową i stylistyką czy też zamówić katalog. Każdy odwiedzający stronę internetową może zostawić swoje dane adresowe i tym samym wyrazić zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną najważniejszych informacji dotyczących oferty Carre Blanc, nowości, powiadomień o przecenach etc.