Świąteczna oferta Wedla

Czas świąteczny to cudowne chwile spędzane w rodzinnym gronie, pełne ciepła i radości, ale również czas gorących przygotowań. Po całym dniu pełnym wrażeń znajdź chwilę na słodki relaks i odpoczynek z produktami Wedla.
/ 04.11.2009 09:30
Z myślą o takich chwilach Wedel przygotował smakołyki, przy których zapomnicie o zmęczeniu i w pełni będziecie mogli cieszyć się cudowną, świąteczną atmosferą. W ofercie znajdą się m.in. wedlowskie Baryłki z alkoholem. Przy tych czekoladkach wracają wspomnienia, w każdej baryłce kryje się twoja prywatna chwila relaksu. Nutka alkoholowych likierów uwydatni smak gorzkiej czekolady i zapewni niezapomnianą ucztę dla zmysłów, jednocześnie rozgrzewając w chłodny, zimowy wieczór.

Świąteczny charakter tych dni podkreśli czekolada Luksusowa z nutą pomarańczy i orzechami.  Jej aromat doskonale skomponuje się z zapachami świątecznego domu, a niepowtarzalne połączenie składników jeszcze na długo pozostanie w pamięci i zatrzyma tę magiczną, bożonarodzeniową atmosferę.

Dla prawdziwych smakoszy czekolady proponujemy nowość, gorzką czekoladę Maestria z kawałkami karmelizowanych orzechów Pecan. Maestria zawiera aż 55% kakao, które jest tak cenione przez smakoszy czekolady.

Wedel zadbał o różnorodność swoich produktów
, zaczynając od słodkich i subtelnych, a kończąc na intensywnych, zabarwionych alkoholową nutą. Świąteczne produkty Wedla dzięki swej różnorodności i wysokiej jakości zaspokoją nawet najbardziej wyrafinowane gusta. Każdy znajdzie coś dla siebie, coś, co przyczyni się do tego, aby tegoroczne, świąteczne chwile relaksu były niezapomniane.
Maestro czekolady Janusz Profus proponuje dodatkowo dwie sprawdzone receptury na wyśmienite smakołyki: czekoladowe frykasy i czekoladowy suflet Emila.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)