Sok ze Świeżych Pomidorów Gomar Pińczów fot. serwis prasowy

Sok ze Świeżych Pomidorów Gomar Pińczów

Warto wiedzieć, że pomidory, które lubi chyba każdy z nas, najbardziej wartościowe są w formie przetworzonej, najlepiej podczas obróbki termicznej
/ 01.06.2011 12:18
Sok ze Świeżych Pomidorów Gomar Pińczów fot. serwis prasowy
Jak najczęściej więc stosujmy w naszej kuchni pomidorowe koncentraty i przeciery, a w międzyczasie – popijajmy Sok ze Świeżych Pomidorów Gomar Pińczów.

Sok ze Świeżych Pomidorów Gomar Pińczów to produkt uzyskiwany z najwyższej jakości warzyw, o zawartości aż 100% pomidorów! Jego gęsta, przecierowa konsystencja sprawia, że jest doskonałą przekąską na każdą porę dnia. Co najważniejsze – taką, która poza tak lubianym smakiem i aromatem niesie ze sobą wiele wartości odżywczych. Nieduża, poręczna butelka soku o pojemności 300 ml to porcja zdrowia wręcz niezastąpiona – trudno bowiem o warzywo zdrowsze niż pomidor.

Czerwony kolor to podstawa  
Czerwona barwa pomidorów powstaje dzięki wysokiej zawartości likopenu – składnika, który ma nieocenione znaczenie dla naszego zdrowia, chroniąc nas przed nowotworami i chorobami układu krążenia. Badania wykazały, że jego przyswajalność przez nasz organizm wzrasta po zastosowaniu obróbki termicznej – najzdrowszy jest więc pomidor w formie przetworzonej, w postaci soków, przecierów bądź koncentratów. Warto więc często stosować je nie tylko w kuchni, w postaci zupy pomidorowej czy sosów, lecz również – spożywać o różnych porach dnia, choćby w postaci gęstych, przecierowych soków.

Sok z potencjałem
Sok pomidorowy Gomar Pińczów smakuje nie tylko pity wprost z butelki. Z powodzeniem wykorzystać go można do przyrządzania różnego rodzaju koktajli, tak popularnych na nowoczesnych przyjęciach. Z dodatkiem odpowiednich przypraw, podany z kostkami lodu i gałązką selera naciowego, stanowił będzie hit wieczoru i doskonałe towarzystwo do serwowanych dań.  

Sok ze Świeżych Pomidorów Gomar Pińczów

Pojemność: 300 ml
Cena: 1,50
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (15)
/11.02.2016 13:19
Warto kosztować sok ze świeżych pomidorów 100% z firmy Gomar nie tylko latem. Sok ten jest wyrobem produkowanym ze świeżych pomidorów z dodatkiem soli, a nie z koncentratu. Zapewnia to wysokie walory smakowe ale też zdrowotne.
/15.09.2015 21:30
w Pelcowiznie
/15.06.2015 12:51
od Gomaru bardzo dobry jest sok z ośmiu warzyw, ten pomidorowy przy nim to mały pikuś, szukajcie sklepów Społem, tam go kupicie
POKAŻ KOMENTARZE (12)