Pudliszki - Pomidory krojone fot. serwis prasowy

Pudliszki - Pomidory krojone

Czy może byś coś smaczniejszego niż pachnące słońcem, dojrzałe i soczyste letnie pomidory?
/ 16.09.2011 07:11
Pudliszki - Pomidory krojone fot. serwis prasowy
Niestety od jesieni do wiosny można za nimi tylko tęsknić. Jednak teraz ich smak i aromat odnajdziesz w nowej linii pomidorów krojonych w kartonikach marki Pudliszki, prawdziwego pomidorowego eksperta.

Nowości Pudliszki to pomidory krojone w trzech wersjach smakowych: pomidory naturalne oraz dwie kompozycje wykorzystujące znakomicie łączące się smakowo z pomidorami dodatki: z bazylią i oregano oraz z oliwą i czosnkiem. Ich bazą są aromatyczne, soczyste, dojrzewające w słońcu pomidory, z których słyną produkty Pudliszek. To one stanowią sekret wyjątkowego smaku nowych propozycji. 

Krojone pomidory Pudliszki nadają się do przygotowywania wielu różnych potraw. Często są używane do dań lubianej kuchni śródziemnomorskiej, stanowią bowiem idealną bazę do pomidorowych sosów. Można je także wykorzystać do zupy pomidorowej, jako nadzienie do krokietów lub naleśników, do zapiekanek warzywnych i makaronowych lub jako sos do pizzy. Warianty z dodatkami to ponadto spore ułatwienie w kuchni – nie trzeba ich już doprawiać.

Nowości Pudliszki zapakowano w estetyczne, wygodne kartoniki o optymalnej gramaturze 400g, która jest idealna do wykorzystania na jeden raz.

Sugerowana cena detaliczna: ok. 3 zł.