Płatki śniadaniowe Gralinki fot. serwis prasowy

Płatki śniadaniowe Gralinki

Karmelowy zawrót głowy
/ 21.10.2011 06:14
Płatki śniadaniowe Gralinki fot. serwis prasowy
Oferta wyrobów śniadaniowych firmy GRANEX została powiększona o dwukolorowe płatki Gralinki. Nowy produkt jest pierwszą w Polsce propozycją tego typu - z pewnością zachęci do chrupania zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Gralinki firmy GRANEX to absolutna nowość na polskim rynku. Skomponowany z ziaren pszenicy i płatków owsianych produkt stanowi idealną propozycję na proste w przygotowaniu, pełne wartości odżywczych, a przede wszystkim – nadzwyczaj smaczne śniadanie. Każdy Gralinek jest dwukolorowy – ciemniejszy w środku, jaśniejszy na zewnątrz, a także posiada wyjątkowy karmelowy smak. Poza dodającymi tak potrzebnej z rana energii węglowodanami, Gralinki bogate są również w błonnik, który sprawi, że po takim śniadaniu znacznie później poczujemy się głodni.

Odpowiedzialny rodzic dba o to, by jego dziecko zaczęło dzień od pożywnego śniadania,  aby miało siły do nauki i zabawy. Ze śniadaniem dla maluchów jest jednak taki problem, że musi ono zachęcać nie tylko smakiem, lecz również formą. Dwukolorowe płatki o smaku karmelowym z pewnością przypadną do gustu nawet największym śniadaniowym marudom. Smacznego!

Gralinki – płatki śniadaniowe o smaku karmelowym

Producent: GRANEX
Opakowanie: 500 g
Cena: ok. 6,50 zł