Płatki owsiane Fitella z mlekiem i owocami fot. serwis prasowy

Płatki owsiane Fitella z mlekiem i owocami

Fitella podpowiada, jak dobrze zacząć dzień
/ 19.04.2011 13:55
Płatki owsiane Fitella z mlekiem i owocami fot. serwis prasowy
Smaczne i pełnowartościowe śniadanie w 3 minuty? Tak, dzięki pysznym płatkom owsianym z mlekiem i owocami marki Fitella. Nowość od Fitelli ma jeszcze jedną zaletę: poręczne opakowanie zawierające jedną porcję płatków zmieści się w każdej, nawet najmniejszej torebce.

Nie od dziś wiadomo, że owies i jego przetwory kompleksowo pokrywają zapotrzebowanie organizmu na składniki odżywcze. Z tego względu kobiety cenią go za właściwości odchudzające i odmładzające, sportowcy traktują jako źródło siły, zaś lekarze chwalą za działanie lecznicze i ochronne. Nic więc dziwnego, że w rankingu najzdrowszych produktów świata porcja owsianki zajmuje czołowe miejsce.

Fitella wie o tym doskonale, dlatego stworzyła produkt idealny zarówno dla zdrowia, jak i dla urody. Płatki owsiane z mlekiem i owocami to wyłącznie naturalne składniki, dzięki czemu są zdrowe i niskokaloryczne. Zawarty w nich błonnik szybko likwiduje uczucie głodu i zapewnia sytość na długi czas, a przeciwutleniacze stanowią skuteczną broń w walce z wolnymi rodnikami, opóźniając proces starzenia organizmu. Porcja płatków to prawdziwe bogactwo witamin, w tym niezbędnej dla prawidłowej pracy mózgu i układu nerwowego witaminy B6, kwasu pantotenowego i witaminy B1, które skutecznie przeciwdziałają zmęczeniu i rozdrażnieniu oraz innych witamin z grupy B korzystnie wpływających na skórę, włosy i paznokcie.

Płatki owsiane Fitella z mlekiem i owocami występują w trzech najpopularniejszych smakach: ze słodką maliną, z aromatycznym jabłkiem i cynamonem oraz z soczystymi truskawkami.

Sugerowana cena opakowania (50 g) wynosi 1,39 PLN.