Pierścienie na serwetki - dekoracja stołu

Na przyjęciach ważne jest nie tylko to, co przygotujemy, ale także jak to podamy. Kwiaty i świece nie muszą być jedyna ozdobą stołu. Serwetki oprócz funkcji higienicznych również pięknie zdobią stół. A włożone w efektowne obrączki będą piękną dekoracją każdego stołu.

Na przyjęciach ważne jest nie tylko to, co przygotujemy, ale także jak to podamy.  Kwiaty i świece nie muszą być jedyna ozdobą stołu. Serwetki oprócz funkcji higienicznych również pięknie zdobią stół. A włożone w efektowne obrączki będą piękną dekoracją każdego stołu.

Obrączki do serwetek w szybki i w łatwy sposób dekorują nawet najprostszą, jednobarwną serwetkę i co najważniejsze, można ich używać wiele razy i do różnych serwetek. Za każdym razem możemy stworzyć inną dekorację.

Pierścienie powinny być dobrane do koloru serwetek i wystroju stołu. Mogą być wykonane ze srebra, kości słoniowej, stali, drewna, plastiku, szkła albo nawet papieru. Możemy je zrobić sami, albo zakupić gotowe. Na rynku wybór obrączek do serwetek jest ogromny. Zobaczcie najciekawsze propozycje:

Obrączki na serwetki

Fot. decobazaar.com

Eleganckie pierścienie na serwetki

Fot. tchibo.pl

Metalowe pierścienie na serwetki

Fot. fide.pl

Obrączka kwiat na serwetki

Pierścienie na serwetki

Fot. venarti.pl

Pierścienie na serwetki

Fot. czerwona maszyna.pl

Obrączka kwadrat na serwetkiObrączka trójkąt na serwetki

Fot. vox.pl

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/6 lat temu
fajne, takie eleganckie