Hellena, oranżada fot. serwis prasowy

Oranżada Hellena

Ulubiona Oranżada Polaków teraz w małych butelkach
/ 06.04.2010 08:46
Hellena, oranżada fot. serwis prasowy
Hellena wprowadza na sklepowe półki nowy produkt. Znana i ceniona przez Konsumentów Oranżada będzie teraz dostępna także w małych butelkach o pojemności 0,5l.
   
Oranżada Hellena to jeden z najpopularniejszych napojów na polskim rynku. Ten produkt zna dziewięciu na dziesięciu Polaków (Pentor, 2009). Oranżada deklasuje konkurencję pod względem smaku i jakości. Korzystając z doświadczenia w produkcji tego kultowego napoju marka Hellena postanowiła wprowadzić Oranżadę w małych, poręcznych opakowaniach 
o pojemności 0,5l. Teraz można ją nosić zawsze przy sobie, bo mniejsza butelka bez trudu zmieści się do każdej torebki czy plecaka.

Oranżada 0,5l nie zawiera ani sztucznych słodzików ani sztucznych barwników. Jej opakowanie jest miniaturą standardowej Oranżady Hellena, pokryte nowoczesną formą etykiety w postaci folii termokurczliwej.

Od wielu lat Oranżada Hellena doskonale sprawdza się na spotkaniach rodzinnych oraz prywatkach. Po Oranżadę Hellena sięgają nie tylko starsze osoby, które pamiętają ten produkt z dzieciństwa, ale także młode pokolenie, które jest ciekawe jej kultowego smaku. Teraz każdy będzie mógł sięgnąć po poręczną Oranżadę Hellena 0,5l i nosić ją zawsze przy sobie. Produkt jest dostępny na rynku od marca.

Produkt:
Oranżada Hellena czerwona
Oranżada Hellena biała

Cena det.: ok. 1,50 zł
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)