Nowości Knorr - Fix Danie na dziś z torebką do pieczenia

Marka Knorr ma przyjemność zaprezentować dwie nowe propozycje: Fix Danie na dziś: Soczysta karkówka z pieca oraz Fix Danie na dziś: Soczysty kurczak w czosnku i ziołach
/ 05.11.2009 15:35

Oba produkty to prawdziwa rewolucja w świecie kuchni. Zawierają specjalnie dobraną kompozycję przypraw i ziół, która gwarantuje, że karkówka i kurczak smakują jak nigdy dotąd! Torebka do pieczenia dołączona do produktu sprawia, że dania są soczyste, pozwala oszczędzać czas potrzebny do ich przygotowania. Nowe Fixy Knorr Danie na dziś to pyszny i sprawdzony przepis, który każdemu wychodzi!

Fix tkwi w torebce!
Co zrobić, by duże kawałki mięsa nie były surowe w środku, a jednocześnie nie zostały przypalone na wierzchu? Jak uniknąć przesuszenia bez dodawania większych ilości tłuszczu, a tym samym niepotrzebnych kalorii?  Odpowiedzią są najnowsze propozycje Knorr - Fixy Danie na dziś, dzięki zastosowaniu torebki do pieczenia umożliwiają przygotowanie mięs z zachowaniem ich soczystości.

Torebka – mięso pod specjalną ochroną
Pieczenie w folii ma wiele zalet. Przede wszystkim pozwala zredukować ilość tłuszczu oraz wody, które dodaje się, aby potrawa nie uległa przypaleniu. Takie pieczenie trwa krócej niż tradycyjne. Mięso jest miękkie i soczyste. Dołączony do torebki klips zabezpiecza przed wypłynięciem sosu. Po upieczeniu mięsa, zużytą torebkę po prostu wyrzucamy, a piekarnik pozostaje czysty bez przypalonych resztek, które trudno potem usunąć. Możemy łatwo zdecydować, jak bardzo chrupka ma być nasza potrawa. Jeśli wolimy bardziej przypieczone danie z chrupiącą skórką, wystarczy naciąć, lub rozchylić torebkę kwadrans przed wyjęciem jej z piekarnika.  Istnieje również opcja pieczenia 
w szczelnie zamkniętej torebce – wtedy danie nie przypieka się i jest bardziej lekkostrawne.

Danie na dziś – menu dla zaawansowanych i dla początkujących

Niepowtarzalny smak Fixom Knorr nadaje specjalnie dobrana mieszanka ziół i przypraw, a także oryginalne połączenia np. ketchupu i aromatu wędzonego boczku. Na opakowaniu każdego Fixu Knorr Danie na dziś znajduje się prosta instrukcja, jak krok po kroku przyrządzić pyszny posiłek. Lista zakupów na froncie opakowania pozwoli szybko uzupełnić brakujące składniki jeszcze w sklepie. Przygotowanie dania zajmuje zaledwie 5 do 10 minut. Następnie mięso wstawiamy do piekarnika na 30 do 50 minut - w zależności od rodzaju mięsa - i pieczemy. Nie musimy już do niego zaglądać, dodawać wody lub tłuszczu, jak podczas tradycyjnego pieczenia. Można powiedzieć, że obiad „robi się sam”.

Nowy wygląd ten sam smak!
W trosce o konsumentów i jakość  produktów, dwa nowe Fixy Knorr Danie na dziś będą dostępne w opakowaniach o nowej szacie graficznej, w których zastosowano wyższą jakość folii. Również pozostałe warianty Fixów Knorr będą miały sukcesywnie zmieniane opakowanie na nowsze. Dominującą barwą będzie zieleń, kolor, który kojarzy się z marką Knorr - gwarancją jakości, smaku i zawsze udanych posiłków. Zmianie ulega także nazwa produktów, która jasno wskazuje ich zastosowanie.

Fix Knorr Danie na dziś - Soczysta karkówka z pieca oraz Fix Knorr Danie na dziś - Soczysty kurczak w czosnku i ziołach będą dostępne w sprzedaży od 3 sierpnia 2009 r.

Sugerowana cena nowych Fixów Knorr to: 2,81 zł/sztuka, czyli taka sama jak pozostałych wariantów Fixów Knorr.

Tagi: Knorr
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)