Napój czerowna porzeczka&agrest 2 L, Napój brzoskwinia&morela 2L fot. serwis prasowy

Nowe smaki niegazowanych napojów marki Hellena

Hellena przygotowała niespodziankę dla wszystkich miłośników niegazowanych napojów. Marka poszerzyła ofertę o dwa oryginalne smaki. Czerwona porzeczka-agrest, brzoskwinia-morela to jedyne takie kompozycje smakowe na polskim rynku.
/ 31.05.2011 14:09
Napój czerowna porzeczka&agrest 2 L, Napój brzoskwinia&morela 2L fot. serwis prasowy
Napoje łączące smak czerwonej porzeczki z agrestem i brzoskwini z morelą to nowość w portfolio marki Hellena. Czerwona porzeczka z agrestem doskonale do siebie pasują. Należą do rodziny roślin agrestowatych, a właściwa nazwa agrestu to właśnie porzeczka agrest. Słodko-kwaskowaty smak owoce te zawdzięczają zawartym w nich kwasach organicznych (jabłkowym, cytrynowym i winowym). Napój czerwona porzeczka-agrest marki Hellena to nowatorskie połączenie smakowe, dotychczas niedostępne na polskim rynku.

Brzoskwinie i morele mają przyjemny, słodki smak i zapach. Charakteryzują się największą ilością witamin i składników mineralnych wśród wszystkich owoców. Nowy napój Hellena, łączący smak tych owoców to porcja słodkiego orzeźwienia, nie tylko na upalne dni.

Hellena to marka, która łączy pokolenia. 2-litrowe napoje niegazowane to idealne propozycje na rodzinne obiady czy spotkania z przyjaciółmi. Sprawdzą się także podczas pikników, grillowania czy wycieczek za miasto. Gaszą pragnienie i doskonale smakują.

Producent: Jutrzenka Colian
Produkt: Napój czerowna porzeczka&agrest 2 L, Napój brzoskwinia&morela 2L
Objętość: 2 L
Sugerowana cena detaliczna: ok. 2, 80 zł.