Dressingi Develey fot. serwis prasowy

Nowe dressingi od Develey

Marka Develey, spełniając oczekiwania sympatyków wykwintnych smaków, wprowadza na rynek pierwszą linię dressingów w trzech niespotykanych odsłonach
/ 04.07.2011 10:06
Dressingi Develey fot. serwis prasowy
Nowe dressingi oparte na bazie oliwy z oliwek i octu balsamicznego lub winnego  są idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy szybko, wygodnie i w praktyczny sposób, chcą przygotować wyjątkową sałatkę.

Dressing Oliva & Balsamico BIANCO to propozycja dla miłośników klasycznych smaków. Wyśmienity sos sałatkowy powstał na bazie tradycyjnej oliwy z oliwek, octu winnego białego z dodatkiem starannie dobranej kompozycji ziół. Ten bliski krewny dressingu Winegret w kuchni może być wykorzystany jako dodatek do kruchych sałat oraz do gotowanych i świeżych warzyw.

Dressing Oliva & Balsamico ITALIANO to lekko słodki, delikatny dodatek do sałatek, skomponowany na bazie oliwy z oliwek oraz octu winnego białego z dodatkiem bazylii. Doskonały do kruchych sałat, pomidorów oraz sałat mieszanych.

Dressing Oliva & Balsamico CLASSICO to klasyczne połączenie oliwy z oliwek oraz octu balsamicznego ciemnego. Jego gładka konsystencja oraz niespotykany kolor urozmaicą każdą sałatkę oraz wszelkie dania warzywne.

Dostępne w trzech wariantach smakowych, nowe produkty Develey – eksperta w dziedzinie dressingów – zawierają wyłącznie składniki najwyższej jakości. Ich doskonała receptura oraz idealnie dobrane składniki zadowolą nawet najbardziej wybrednego amatora sałatek. Stałe doskonałe proporcje pomiędzy oliwą i ostem balsamicznym/winnym gwarantują niepowtarzalny smak. W porównaniu z zakupem tradycyjnej oliwy z oliwek oraz octu balsamicznego/winnego produkt dostępny jest w przystępnej cenie.

Pojemność: 250ml
Cena: 3,50 zł