Nowe chipsy wielozbożowe Sunbites

To świetny pomysł na pyszną i lekką przekąskę dla dynamicznej kobiety!
15.07.2014 14:07

Kolejny szalony dzień, tysiące spraw na głowie, telefon nie milknie nawet na minutę, a Ty czujesz, że nie wytrzymasz już ani chwili dłużej bez małej przekąski. Właśnie w takich momentach Małgorzata Socha sięga po nowość od Sunbites – pyszne wielozbożowe chipsy o smaku Wiosennej Cebulki lub Słonecznej Papryki. Świetnie sprawdzają się jako lekka przekąska między posiłkami i sprawiają, że gwiazda czuje się pełna entuzjazmu do dalszego działania.

Wielozbożowe chipsy Sunbites

Pyszne i chrupiące wielozbożowe chipsy Sunbites to idealna przekąska dla nowoczesnej i dynamicznej kobiety, która czasem potrzebuje zjeść coś pomiędzy posiłkami, aby móc stawić czoła wyzwaniom zabieganego dnia. To unikalny produkt na rynku, gdyż chipsy są produkowane ze zbóż – są więc źródłem cennego błonnika. Ich niepowtarzalny smak płynie natomiast z aromatycznych przypraw.
Podobnie jak wiele współczesnych kobiet pracuję na kilku etatach. Jestem mamą, żoną, aktorką, modelką, szefem kuchni, a nawet psychologiem. Ciągłe życie w ruchu sprawia, że zdarza mi się podjadać między posiłkami. Wielozbożowe chipsy Sunbites to mój pomysł na lekką i pyszną przekąskę podczas zabieganego dnia. Z przyjemnością sięgam po nie, aby naładować akumulatory. Ich siła tkwi w zbożach, dzięki czemu są źródłem cennego błonnika, oraz aromatycznych przyprawach, które nadają im wyrazisty smak – powiedziała Małgorzata Socha.