Nowa Lemoniada Hellena fot. serwis prasowy

Nowa Lemoniada Hellena

Hellena wprowadza na rynek nowy produkt - Lemoniadę niegazowaną typu impuls 0,5l
/ 07.05.2010 13:39
Nowa Lemoniada Hellena fot. serwis prasowy
Nowy napój jest dostępny w trzech najlepszych na rynku, słonecznych smakach: cytrynowym, cytrynowo  - brzoskwiniowym oraz cytrynowo - pomarańczowym.

Dla wielu z nas słowo „lemoniada” ma magiczne znaczenie. W czasach dzieciństwa był to ulubiony napój popijany pomiędzy kolejnymi zabawami. Hellena postanowiła przypomnieć nam smak dzieciństwa i młodości.

Nowe napoje Hellena powstały na  bazie naturalnego soku cytrynowego. Nie zawierają syntetycznych barwników ani sztucznych słodzików.

Lemoniady Hellena o smaku cytrynowo  - brzoskwiniowym oraz cytrynowo - pomarańczowym to pierwsze tego typu smaki w kategorii lemoniad w Polsce.

Butelka o pojemności 0,5l jest miniaturką opakowania napoju Perfect 1,75l. Wyróżnia się zgrabnym kształtem, nawiązującym do kobiecej sylwetki. Funkcjonalna i poręczna butelka została owinięta nowoczesną etykietą „sleeve”. Uwagę zwraca grafika dużego, „uśmiechniętego” owocu, który zachęca do konsumpcji. 
   
Odpowiednio schłodzona nowa Lemoniada Hellena skutecznie orzeźwi i ugasi pragnienie.

Lemoniada jest popularna i przyrządzana na całym świecie. W Pakistanie, gdzie znana jest pod nazwą nimbu paani domownicy używają do jej przyrządzenia soku ze świeżo wyciągniętych cytryn, cukru ziarnistego oraz…soli lub innych przypraw według uznania. W Wielkiej Brytanii z połączenia jasnego piwa i lemoniady powstaje shandy, popularny w pubach drink.

Cena detaliczna: 2 zł    

Pojemność: 0,5 l
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)