Oranżada Hellena fot. serwis prasowy

Na świąteczne spotkania z rodziną – Oranżada Hellena

Chwile spędzone w gronie bliskich osób to wyjątkowy czas. Spotkania przy świątecznym stole, rodzinne obiady czy karnawałowe przyjęcia z przyjaciółmi umilą napoje Hellena. Kultowa Oranżada to doskonała propozycja dla małych i dużych smakoszy.
/ 01.12.2011 06:08
Oranżada Hellena fot. serwis prasowy
Hellena przygotowała świąteczną niespodziankę dla swoich konsumentów. Jej sztandarowy produkt – Oranżada 1,25 L w trzech kolorach: białym, czerwonym i żółtym, w ten wyjątkowy czas w roku jest dostępna w limitowanych opakowaniach. Na etykietach widnieje zimowy krajobraz, płatki śniegu i wesoły renifer.

Hellena to marka z tradycjami, która łączy pokolenia. Doskonale widać to na przykładzie Oranżady. 
U wielu konsumentów jej smak przywołuje wspomnienia młodych lat i szalonych prywatek. Natomiast młodsze pokolenie ma okazję poznać kultowy napój, który towarzyszył ich rodzicom i dziadkom 
w czasach młodości.

Oranżada to napój, który ma bardzo długą tradycję. Do domów polskich magnatów trafiła już 
w XVIII wieku. Wówczas przygotowywaną ją z wody, cukru lub syropu i soku pomarańczowego. Jednak szczyt popularności tego napoju przypadł na czasy PRL-u. Trudno było wyobrazić sobie prywatkę, piknik czy spotkanie z przyjaciółmi bez oranżady. Produkowana w trzech kolorach: białym, żółtym i czerwonym Oranżada Hellena to współczesna wersja kultowego napoju minionej epoki.

Producent: Jutrzenka Colian
Produkt: Oranżada Hellena 1,25 L
Cena det.:  ok. 2,30 zł.