malinowska.jpg fot. ONS.pl

Karolina Malinowska twarzą Hello Day

Czyją ambasadorką będzie teraz gwiazda?
21.07.2014 12:01
malinowska.jpg fot. ONS.pl
Hello Day! to pierwsze na polskim rynku funkcjonalne płatki śniadaniowe, które w pełni odpowiadają na szerokie zapotrzebowanie swojej grupy docelowej, czyli konsumentów, żyjących w ciągłym biegu.
To przekąska dla ludzi zapracowanych, będących w ciągłym biegu, oczekujących od życia więcej! Produkt jest odpowiedzią na pytanie, w jaki sposób w ciągłym deficycie czasu spożywać zdrowe, smaczne i wspierające dobre samopoczucie posiłki. Łatwość, z jaką można przygotować Hello Day!, to jeden z licznych plusów produktu. Płatki czy owsiankę można zjeść w każdej chwili i miejscu, wystarczy po prostu woda. It’s easy!

Karolina Malinowska twarzą Hello Day!

Karolina Malinowska niedawno została ambasadorką marki produkującej płatki śniadaniowe Hello Day! Jest twarzą linii GLAMOUR (poza tym istnieją jeszcze linie FIT, FOCUS oraz ENERGY). GLAMOUR jest źródłem witaminy C, E i selenu.
Selen pomaga zachować zdrowe włosy i paznokcie. Witamina C pomaga w produkcji kolagenu, zapewniając prawidłowe funkcjonowanie skóry, a witamina E pomaga w ochronie komórek przed starzeniem.
W Hello Day! skład został starannie dobrany. W produktach znajduje się pełne ziarno, duże owoce i pełnowartościowe mleko oraz, co ważne, nie zawierają konserwantów. Marka dbając o zdrowie konsumenta, zabezpiecza swoje produkty barierowym opakowaniem, które gwarantuje świeżość produktu w każdych warunkach atmosferycznych. Skutecznie zatrzymuje wysoką temperaturę, wilgoć i obce zapachy, które nie przedostają się do środka, pozwalając cieszyć się smakiem owsianek i płatków.


Materiały prasowe, Hello Day!

 

Sprawdź inne ciekawostki: