kawa fot. Fotolia

Jak zrobić doskonałą kawę jednym przyciskiem? Sprawdź!

Kawa we włoskim stylu za każdym razem, którą zaparzysz jednym przyciskiem!
Sylwia Kazimierczuk / 23.07.2018 15:49
kawa fot. Fotolia

Idealna kawa dla każdego konsumenta to indywidualny sposób zaparzania naparu. Odpowiednia jakość ziaren, temperatura, a nawet dodatki stanowią nieodzowny element wyboru. Istotne jest, aby każda z nich odzwierciedlała nasze potrzeby i pasowała do wyrafinowanego gustu.

Metody parzenia kawy

Ciśnieniowa, zalewowa, z dripa lub potocznie nazywana "fusiasta" to jedne z nielicznych sposobów, które mają znaczenie w dostarczeniu tego jedynego smaku i aromatu. Parzenie pod ciśnieniem, jakie zapewnia ekspres Saeco PicoBaristo, pozwoli na zaspokojenie potrzeb jednym przyciskiem. Mamy do wyboru 13 różnych kaw i napojów, które bez względu na gusta, zasmakują nawet najwybredniejszym! W tym znakomite espresso, znakomite do kawy na zimno!

Saeco PicoBaristo

fot. materiały prasowe

Spełnienie marzenia o idealnej kawie jest na wyciągnięcie ręki! Wreszcie możesz poczuć i posmakować kawę we włoskim stylu w domowych warunkach. Pomoże Ci w tym ekspres Saeco PicoBaristo Deluxe, który oferuje wyśmienitą kawę, dokładnie taką, jaką lubisz.

Dostosowana technika do użytkownika

Zaawansowany wyświetlacz LCD ułatwia przyrządzanie napoju, dodatkowo w szybki i łatwy sposób wybierzesz dowolna opcję. Ciesz się różnorodnością kaw i przygotuj napoje, które idealnie trafią w gust Twój i każdego z domowników oraz Twoich gości. Moc aromatu, smak, temperaturę oraz proporcje kawy i mleka można w prosty sposób spersonalizować i zapisać w pamięci urządzenia na 4 profilach użytkowników.

Dodatkowo opatentowane ceramiczne młynki w automatycznych ekspresach do kawy Saeco umożliwiają wydobycie pełni aromatu z ziaren kawy oraz gwarantują wydajne działanie przez długi czas. Dzięki temu kawa będzie zawsze zmielona tak jak za pierwszym razem. Młynek jest też wyposażony w możliwość ustawienia grubości mielenia ziaren na 12-stopniowej skali.

Aby zapewnić możliwość przygotowywania jak najbardziej aromatycznej kawy na bazie zawsze świeżej wody, ekspresy Saeco PicoBaristo Deluxe wyposażono w filtr AquaClean. Zmieniając filtr zgodnie ze wskazaniami urządzenia, można zaparzyć aż do 5000 filiżanek bez konieczności odkamieniania ekspresu*. Parzenie z wykorzystaniem przefiltrowanej i wolnej od zanieczyszczeń wody poprawia smak kawy.

*W przypadku 8 wymian filtra, zgodnie ze wskazaniem urządzenia. Rzeczywista liczba filiżanek zależy od wybranego rodzaju kawy, płukania i czyszczenia.

Zobacz też:
Poznaj 10 mitów na temat kawy! Zobacz, w co warto przestać wierzyć! Kawa wydłuża życie? Przekonaj się sama!


 

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)