Gellwe - Babeczki z jagodami oraz Babeczki z czekoladą i lukrem fot. serwis prasowy

Gellwe - Babeczki z jagodami oraz Babeczki z czekoladą i lukrem

Jagody i czekolada, czyli słodkości ukryte w nowych babeczkach Gellwe
/ 11.04.2011 11:15
Gellwe - Babeczki z jagodami oraz Babeczki z czekoladą i lukrem fot. serwis prasowy
Wiosenne słońce z pewnością wywoła w nadchodzących dniach radość i uśmiech na naszych twarzach. Kolejnym powodem do słodkiego tym razem uśmiechu będą dwie pyszne nowości, jakie przygotowała marka Gellwe: babeczki z jagodami oraz babeczki z czekoladą i lukrem. Ich receptury powstały w oparciu o surowce najwyższej jakości, bez dodatku konserwantów i barwników, dzięki czemu babeczki są wyjątkowo smaczne, a ich przygotowanie proste i szybkie: upieczenie 10 babeczek zajmuje tylko 20 minut!

„Babeczki z jagodami oraz te z kawałkami czekolady i lukrem stanowią wyjątkowe propozycje w znanej już i cenionej przez konsumentów linii babeczek Gellwe. Babeczki z jagodami to smak długo wyczekiwanego lata już w pierwszych dniach wiosny. Babeczki z kawałkami ciemnej czekolady, która po upieczeniu rozpływa się w ustach to z kolei propozycja dla prawdziwych koneserów. Dodatkowo polane lukrem stanowią prawdziwą rozkosz dla podniebienia!” – tak o nowych produktach mówi Iwona Korzeniak, Category Manager marki Gellwe.

Linia babeczek to jedna ze sztandarowych serii marki Gellwe - produktów prostych i niezwykle szybkich w przygotowaniu, stanowiących doskonałą propozycję dla współczesnej zabieganej rodziny, która wolne chwile chce spędzić razem ciesząc się wspólnym pieczeniem.

W każdym kartoniku nowych babeczek Gellwe prócz mieszanki do ich wypieku oraz papierowych foremek znajdują się dodatkowo liofilizowane jagody (w przypadku babeczek z jagodami) oraz krople ciemnej czekolady i lukier (w przypadku babeczek z czekoladą i lukrem). Warto podkreślić, że naturalny proces, jakim jest liofilizacja polegająca na suszeniu produktów w stanie zamrożenia gwarantuje, że jagody nie tracą swoich wartości oraz naturalnego aromatu. To właśnie dlatego podczas pieczenia babeczek w całym domu unosi się wspaniały zapach świeżych jagód.

Sugerowana cena Babeczek z jagodami oraz Babeczek z kawałkami czekolady i lukrem to 6,10 PLN.