Ekspres JURA ENA7 fot. serwis prasowy

Ekspres JURA ENA7 uwodzi stylem!

Wydajność, precyzja, prestiż i zamiłowanie do najwyższych standardów to unikalne atrybuty automatycznych ekspresów JURA
/ 19.04.2011 08:49
Ekspres JURA ENA7 fot. serwis prasowy
Taki właśnie jest najnowszy model JURA ENA7, który uwodzi stylem i wyjątkowym designem. To najsmuklejsza na świecie maszyna, która oferuje pełny repertuar kaw. Dzięki doskonałemu wykonaniu i awangardowej linii, parzy wspaniałą kawę 
i idealnie komponuje się w każdym wnętrzu!

W tym niewielkim, perfekcyjnym urządzeniu, minimalizm idzie w parze z ogromnymi możliwościami. Masz ochotę na wyjątkowe cappuccino? A może pragniesz delektować się smakiem lekkiego latte macchiato? Z ekspresem JURA ENA7 w domowych warunkach przygotujesz wyśmienitą kawę. Obsługa ekspresu odbywa się za pomocą przycisków funkcyjnych.

Zaawansowana technologia ekspresu JURA ENA7 umożliwia nie tylko otrzymanie cienkiej, kremowej pianki tworzonej z mleka, ale także zapewnia jej lekką konsystencję. Dodatkowe funkcje gwarantują orzeźwiający zastrzyk energii kiedy tylko chcesz!

Pod wyraźnie oznakowanymi przyciskami możemy zaprogramować kompletne, ulubione kompozycje kaw czarnych i mlecznych. Dodatkowo możemy dostosować do własnych potrzeb takie parametry jak pojemność oraz moc napoju. Obsługa ekspresu jest w pełni zautomatyzowana i intuicyjna. W przypadku konieczności wykonania podstawowych czynności serwisowych takich jak płukanie, odkamieniane czy wymiana filtrów wodnych wyświetlają się komunikaty. To sprawia, 
że użytkowanie ekspresów JURA staje się jeszcze prostsze!

Ambasadorem ekspresów JURA jest Roger Federer, wielokrotny zwycięzca Wielkiego Szlema, który reprezentuje markę na świecie. 
- Jestem dumny z możliwości ambasadorowania ekspresom JURA. Jest to marka, która wyznaje bliskie mi wartości takie jak precyzja, ciężka praca, elegancja i pogoń za doskonałością. Jednocześnie łączy nas Szwajcaria – twierdzi Roger Federer, ambasador ekspresów JURA.

Ekspres JURA ENA7 dostępny jest w sklepach Media Markt i Saturn w cenie około  3 500 złotych.