Czekolady Maestria – smak najlepszej czekolady od Wedla

Wedlowskie czekolady Maestria to majstersztyk czekoladowej pasji, doświadczenia i miłości do czekolady. Prawdziwe dzieła czekoladowej sztuki stanowią doskonałe połączenie 155-letniej tradycji i receptur Mistrzów Czekolady Wedla.
/ 21.09.2009 15:41
Swój niepowtarzalny smak linia luksusowych wedlowskich czekolad  Maestria zawdzięcza najwyższej jakości kakao i harmonii autentycznych dodatków. W linii ciemnych czekolad Maestria kandyzowane maliny z kwaskową nutką wdzięcznie przełamują słodką goryczkę kakao. Zapach aromatycznej kawy harmonizuje z kruchymi cząstkami naturalnego kakao. W linii mlecznych czekolad Maestria chrupkie orzechy laskowe,  rodzynki, migdały lekko i harmonijnie łączą się z aksamitną mleczną czekoladą wedlowską. 


Nowość wśród luksusowych czekolad Maestria: od 1 października w sklepach

Mistrzowie Czekolady Wedla zainspirowani podróżami do Ameryki Południowej, mają zaszczyt zaprezentować swoje najnowsze czekoladowe dzieło: Maestrię z karmelizowanym orzechem Pecan. Delikatnie słodkawy sprowadzony z Ameryki Południowej Pecan, niezwykle rzadki w Polsce orzech, pośród wszystkich orzechów został najhojniej obdarzony przez naturę w przeciwutleniacze. To on został wybrany przez Mistrzów Czekolady do duetu z gorzką, wedlowską czekoladą. Jej szlachetny smak i aromat stanowi nutę głowy w tej kompozycji, która złamana smakiem karmelizowanego orzecha Pecan rozprowadza bogactwo smaku na podniebieniu. A gdy do tego możemy wzbogacić dietę w cenne składniki z orzecha pecan i naturalnego kakao mamy pełnię świadomej przyjemności.

Wyrafinowany prezent dla znawców i smakoszy, którzy poszukują nowych smaków i czekoladowych inspiracji.

Nowa Maestria z karmelizowanym orzechem Pecan. 100 gr. Cena 5 zł.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)